Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Aminnnnnn

Kafayi yicem ya carpanlara ayirmayi bir turlu yapamiyorum
Formülleri yazıp önüne yapıştır sürekli soru çöz kuzu
Sen bilirsin canımcim
Yavrum ben Basit Eşitsizlik, Mutlak değer, üslü sayılar, çarpanlara ayırma yapicam bu hafta..ikinci hafta köklü sayılar, rasyonel sayılar oran orantı, problemler.. üçüncü hafta ebob ekok, asal sayılar, temel kavramlar.. dördüncü hafta sayısal mantık şeklinde giderim diye düşündüm..Ben artık en çok soru çıkan konulara odaklandım..Sen hangi konulardan başlamak istersin

Video çözümlu olması çok iyi olmuş o zaman.

Matematik nasıl ayrılmalı kizlar
Konu videosu izleyip ardından soru çöz. Rasyonel. Üs. Köklü sayılar bir grup .Sayı, kesir problemleri bir grup.benim Kpss sonucu gk fullemeye yakın. Türkçe de ful olmasada iyiydi benim. Matematikten sanıyorum 6 ya da 7 soru çözdüm. Süre bitti dedilerdi.mat. ilk sorular kolay oluyor zaten. Totalde 7 yanlışım vardı .sinavdan önce matematikten konuları yetistirememistim, oturtamamıstim. Gk yoğunlaşmıştım ders çalışırken. Fullemeye odaklanıp.
Bu da fikir olsun calisanlara .

Ben çarpanlara ayırma daha hiç çalışmadım.ekstra video izlemem lazım.gerci diğerlerinide izleyeceğim.

Canım bende genel kültür fulle yakın yapmak istiyorum. Matematikten çok umudum yok,fazla çıkaramam. Nasıl fulleyebiliriz,ne tavsiye edersin.ben sürekli tekrar yapmaya çalışıyorum ama yinede tam olmadı tarih. Cografyamdan memnunum sadece o hep istedigim gibi geliyor.

Mavigrill

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…