Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim hangi denemeydi ?

Sağol canım.
Bende pegem TG 3 u çözdüm.
Saricivcivcikcik seninki kacincuydi ?
Pegem 2022 tg 3 canım.
Dershanede giriyorum diye mi bilmiyorum bana zor geldi ya matematkte takilip durdum. Türkcede de oyle hep ikilemde kaldim. Turkce yine bekledigimden iyi geldi de sonucu. Matematk istediğim gibi gecmedi
Demekki hep takildigim yerler denk geldi bu denemede. İyi analiz etmek lazim

Evet canim güzelce analizini et.
Dışarıda deneme farklı oluyor, bu yüzden mutlaka dışarıda denemeye gitmek gerek. Bende girmeye baslayacagim

Ben dün calisamadim maalesef biraz rahatsizim uyudum hep. Bugun de halsizlik alerjik astim devam ediyo. Inşallah az da olsa bakmaya caliscam bugün.
Bi yandan da dinlenmiş oldum kamptan dolayi yorulmuştum.
Geçmiş olsun canim. Dinlen daha sağlıklı başla.
Bende kendime yeni plan yaptım, deneme kampim bitti çok şükür. Bazı günler 2 deneme cozunce erken bitti biraz. Yeni 20 günlük program yaptım, ona başlıyorum aimdi. 20 gün sonra da ramazan başlayınca bakalım nasıl bir program yapabilecem

Canım cıkmış ales sorusu çözdüm bugün, paragraf biraz zor geldi. Matematikte bazıları çok kolaydı. Ne düşünüyorsun. Matematik yapamayan ben için garip bir durum oldu. Ateşte böyle sorulması şaşırtıcı sanki

başarılar diliyorum arkadaşlar . ben de dgs çalışıyorum . konularım bitmiş olsa da çok az netlerim . yükselmesi için çok fazla soru görmem gerekiyormuş .
Kolay gelsin sanada
Bende DGS çözmeye başladım bugün canim, son 7 senenin sorularını cozecegim. Kitabını aldım.

Kuzum çünkü urfa güneydoğuda, akdeniz iklimi kısmen hakim. Ama malatya doğu anadolu da karasal iklim. Bu yüzden

Ve tabiki enlem olaraktada daha yukarıda
Çok sağol canım ya ben heralde uykusuzluktan yapamadım çünkü soruya baktım hepsi GDA da ve civarında nasıl yapcam moduna girdim direk . Halbuki doğru evet Malatya yükselti olarak bile daha farklı yani çok haklısın

başarılar diliyorum arkadaşlar . ben de dgs çalışıyorum . konularım bitmiş olsa da çok az netlerim . yükselmesi için çok fazla soru görmem gerekiyormuş .
Evet bol soru çözmek lazım yoksa maalesef olmuyor . Bende sana başarılar diliyorum canım sağol

Tesekkur ederim canim
Yeni programin nasil denemesiz mi ilerliceksin bu sefer 20 gün?
Ramazana da az kaldi gercekten
Çok geçmiş olsun Civcivim
Tesekkur ederim canim umarim covid degildir de hemen gecer gider.

Tesekkur ederim canim
Yeni programin nasil denemesiz mi ilerliceksin bu sefer 20 gün?
Ramazana da az kaldi gercekten

Tesekkur ederim canim umarim covid degildir de hemen gecer gider.
Çok haklısın endişe etmekte çünkü bendede alerji filan var her nüksettiğinde ay şimdi bulaştı aman şimdi bulaştı diye diye geçiyor . Çok şükür ama hiç bulaşmadı bana canım sende ilaçlarına dikkat, dinlen bir şey olmayacak inşallah tekrardan geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…