Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Tesekkur ederim canim💚
Yeni programin nasil denemesiz mi ilerliceksin bu sefer 20 gün?
Ramazana da az kaldi gercekten

Tesekkur ederim canim 💚 umarim covid degildir de hemen gecer gider.
Canim günde DGS ales sorularindan 40 Türkçe, 40 metematik.
Yanında da benim hocamın vatandaşlık, coğrafya, tarih kitapları bitecek.
Resimdeki her kutucuk 1 gün.

Eklentiler

• IMG-20220308-WA0004.jpeg
    IMG-20220308-WA0004.jpeg
    90,3 KB · Görüntüleme: 19
Fesleğenimde gelmiş 😍. Sen ne yaptın canım iyimisin nasıl gidiyor?
Aynı şekilde gidiyor canım her gün 2 saat de olsa bakmaya çalışıyorum. Bazen yetiştiremeyeceğim gibi geliyor modum düşüyor ama olsun sonra bi şekilde ikna ediyorum kendimi yine 😊

Canım cıkmış ales sorusu çözdüm bugün, paragraf biraz zor geldi. Matematikte bazıları çok kolaydı. Ne düşünüyorsun. Matematik yapamayan ben için garip bir durum oldu. Ateşte böyle sorulması şaşırtıcı sanki 🙈
Beybiii bu sorum sanaydi, görmedin dimii🙈 Safransari Safransari

Beybiii bu sorum sanaydi, görmedin dimii🙈 Safransari Safransari
Canim ALES önceden kpss den bir tık zordu. Ama artık ALES ve kpss aynı ayarda.

Ben sayısal mezunuyum. Çok uzak değilim matemetige. Ama yine de mükemmel yapamıyorum sınavlarda. 2020 kpss de 18 d 2 y vardı mesela.

Matematik için alesteki her soruya hakim olmak gerekiyor bence. Ve bol soru. Ben ilk matematikle başladım bu sene çalışmaya. Video izleyip 3 soru bankasindaki soruları çözerek ilerledim. İlk 2 ay sadece matematik çözdüm. Sonra Türkçe ekledim, tarih ekledim öyle ilerledim. Ama diğerleri hep eklemeydi, yani matematik baş köşede hep vardı.

Bir de ben ilk 3 kitaptan sonra, YouTube soru çözümlü kitapları tercih ettim. Bir test çözdüm mesela, sonra cozemedigim soruları tekrar çizmeye çalıştım, cozemediysem YouTube de o sorunun çözüm videosunu açıp izledim. Yani testeki hiçbir cozuyu bunu yapamadım deyip geçmedim, çözümünü izledim oyalayıcı olsada. Şu an cozdugum denemelerde 24-25 net civarı geldi.

Ben bu sene geometri çalışmamaya karar verdim, normalde yapıyorum ama gerçek sınavlarda yapamadım hiç. Ama deneme sinavlarindakiler kolaydı yaptım 1-2 tane.

Safransari Safransari canim hakliymissin sinav ortamindan dolayi bana cok zor gelmis dünkü deneme. Sorular yine güzel. Ama benim dusundugum kadar zor degilmis.
Analizini yaptim simdi mesela matematikte bildigin dört islem hatasi yapmisim bazi sorularda🤦🏼‍♀️ problemlerde sonuna kadar gelip işlem hatasindan bulamamisim falan..
Yani baskı altında cozmeye alismam lazim cok etkiliyo beni bu durum demek ki. Evde cok guzel cozebilcegim sorulari sinavda yapamamisim.

Aynı şekilde gidiyor canım her gün 2 saat de olsa bakmaya çalışıyorum. Bazen yetiştiremeyeceğim gibi geliyor modum düşüyor ama olsun sonra bi şekilde ikna ediyorum kendimi yine 😊
Al bendende o kadar tıpkısının aynısı 🤗. Bende aynı hele bazen bir bıkkınlık geliyorki sorma ama dediğin gibi mecburen devam diyerek gidiyorum. Hayırlısı olsun bakalım

Canim ALES önceden kpss den bir tık zordu. Ama artık ALES ve kpss aynı ayarda.

Ben sayısal mezunuyum. Çok uzak değilim matemetige. Ama yine de mükemmel yapamıyorum sınavlarda. 2020 kpss de 18 d 2 y vardı mesela.

Matematik için alesteki her soruya hakim olmak gerekiyor bence. Ve bol soru. Ben ilk matematikle başladım bu sene çalışmaya. Video izleyip 3 soru bankasindaki soruları çözerek ilerledim. İlk 2 ay sadece matematik çözdüm. Sonra Türkçe ekledim, tarih ekledim öyle ilerledim. Ama diğerleri hep eklemeydi, yani matematik baş köşede hep vardı.

Bir de ben ilk 3 kitaptan sonra, YouTube soru çözümlü kitapları tercih ettim. Bir test çözdüm mesela, sonra cozemedigim soruları tekrar çizmeye çalıştım, cozemediysem YouTube de o sorunun çözüm videosunu açıp izledim. Yani testeki hiçbir cozuyu bunu yapamadım deyip geçmedim, çözümünü izledim oyalayıcı olsada. Şu an cozdugum denemelerde 24-25 net civarı geldi.

Ben bu sene geometri çalışmamaya karar verdim, normalde yapıyorum ama gerçek sınavlarda yapamadım hiç. Ama deneme sinavlarindakiler kolaydı yaptım 1-2 tane.
3 soru bankası büyük emek canım 💜 ben ilk 12 soruya bakabildim ales testinde, gerisi problemdi. Ama deneme soruları daha zordu alesten 🙈 ben gerçek sınavda 12 soru görür müyüm, şuan çok büyük hayal😢

X