Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yaa ne mutlu bana o zaman 😍. Evet gerçektende biraz elin ayağına dolaşmış durumunu gördüm bende sende bu yüzden zaten program işe yaramaz ve hal böyleyken devam etmenin bir anlamı yok ister istemez odaklanamazsın. Bu yüzden denemelerden önce ne yapıyorduysan aynı programına devam et, için rahatlayıncada denemelere tekrar devam edersin bence. Dediğim gibi bende daha denemelere başlamadım ve yapacak bir şey yok yani programım bitmeden başlayamazdım bu sefer programım yarım kalır heyecan yapabilirdim biliyorum kendimi bundan dolayı canım sağolsun ne yapayım benim hızımda bu. O yüzden sakin olmaya çalış canım bir sorun yok 🌺
Evet çok haklısın canım, ben zaten panik bir insanım.sinav çalışırken de bu böyle normal hayatımda da, bu sefer normal düşünemiyorum panikten. Boşa kürek çekiyorum gibi oluyor. Sil baştan başlamak gerek bazen💜🍒😍😘

Kızlar denemeden ciktim..igrenc gecti.
Size sunu söylemek istiyorum bu senenin pegem türkiye geneli denemeleri cidden boyut atlamis. Sorular asiri güzel 2020 kpss gibiydi turkcesi cok cok begendim.. matematik de bence güzeldi. batirdim orasi ayri:KK43:

Ama deneme alcaksaniz fotokopisini falan alin cozun cozdurun ciddi begendim..

Genel yetenek kismim cok kötü gecti ya. Bugun incelicem ama ne guzel evdeki netlerim yukseliyodu dershanedekiler niye yukselmiyo anlamadim cildircam:KK43:
Biryandan kendilerini geliştirmeleri çok güzel kuzum,bize daha çok şey katacaklar. Ama biz daha çok başındayız, yeniden başlarız moralini bozma. Biz biraz stresten de yapamıyorum 🤷‍♀️ şimdi çözümlere baksan eminim ben bunu nasıl görmedim diyeceksin ama gormuyoruz iste. Ben en son girdigim sınavda yeni okumayi öğrenmiş ama yanlışlıkla beni oraya oturtmuşlar gibi hissetmiştim. Üzülüyoruz ama hemen toparlayıp tekrar başlayacağız .daha herşey bitmedi ki beş ay var😍 denemeler hemen artmayacak bunu herkes söylüyor. Bende denemede düşüşe geçince anladım bunu🤭 vakit var ama hallederiz💪 sen güzelce analizini yap💜

Evet canim ben dershane denemesine giderken bile geriliyorum bunu asmam sart..
Senin yapamicam galiba dedigin kismi bugün ben de yasadim denemede valla :KK43: su an hem cok istiyorum hem nasil yapcam bilmiyorum.
Yapacak bir sey yok sosyalim oturup esek gibi caliscaz:KK43:

Vatandasliktan cok fire veriyorum cografya da.. matematik zaten illaki fireli oluyo. Allahim nolur yardim et toparlanalim ya 😔
Vatandaşlık benimde aynı canım, aslında çok basit birşey soruyor ama farklı şekilde sorduğu için yapamıyoruz bence. Buda soru çözdükçe geçecek gör bak. Cıkmış vat soruları o kadar zor değil. Benim şuan tek şükür sebebim coğrafya, allahım diyorum keşke diğerleri de bu kadar mantık yürütülen bişey olsa 🙈 hemen yerine koyacagiz merak etme💪💜 evet ben fotokopi alicam denemeleri ama daha erkenmis bana, nisanda nisan ortasında tekrar denerim 🤲

Vatandaşlık benimde aynı canım, aslında çok basit birşey soruyor ama farklı şekilde sorduğu için yapamıyoruz bence. Buda soru çözdükçe geçecek gör bak. Cıkmış vat soruları o kadar zor değil. Benim şuan tek şükür sebebim coğrafya, allahım diyorum keşke diğerleri de bu kadar mantık yürütülen bişey olsa 🙈 hemen yerine koyacagiz merak etme💪💜 evet ben fotokopi alicam denemeleri ama daha erkenmis bana, nisanda nisan ortasında tekrar denerim 🤲
Ayy cografya icin önerini alirim bi kuble:KK70: :KK70:

Vatandaslikta hata tamamen benim canim ya. Oturup adam gibi calismadim.. mesela soruyo cb hangisinin baskanini secer? Devlet denetleme, danistay cart curt şıklar. Orda dusun ki bulasin :KK70: cunku konu oturmamis unutmusum hepsini.

Bu hafta mat cog vat a agirlik vercem😊 halletcem inat ettim uyuz oldum:KK70:
Gecen denemeye göre 5 net arttirmisim ama 5 net az bu kadar calismaya :KK12:

Bu sinavi vazgecmeyenler kazanicak biliyoruz dusup dusup kalkcaz mis gibi 90 üzeri puan alip kenara cekilcez inşallah🤲

Evet evet en önemli sebebi bu oldu benim içinde hani bırakıp başka derse geçince maalesef geri dönülemiyor ve unutuluyor işte sonrada tekrar hatırlamak için uğraş veriyorsun birsürü vakit kaybı oluyor vs. amaaan yeter aaa dedim bende hergün aynı derse bakıcam bitene kadar 😂. Hatta internette kpssye çalışan annelerin videolarına baktım onlarda vakit olmadığı için bu şekilde yapıyorlar. Hal böyle olunca bende deneyeyim dedim ve inan çok faydasını gördüm o yüzden tavsiye ederim.

Birde canım şimdi mesela 1 ay boyunca tarih çalışacaksın ya bu yüzden diğerlerini unutmamak adına mesela 7 gün tarih çalışıldıktan sonra 8.günde coğ denemeleri ve tekrar yap 9.gün tekrar devam et tarihe derken bu şekilde her 7 günde bir farklı derslere ait deneme ve tekrar günlerini araya serpiştir. Tabiki bunu 7 günde serpiştirmek veya 3-4 güne bir serpiştirmek tamamen sana kalıyor hani maksat diğerlerinide unutmamak.

Birde mesela 1 ay boyunca tarih çalışacaksın ya hergün en az 5 soru matematik ve 5 soru Türkçe koy buda Türkçe ve matematiği taze tutmanı sağlar. Tabi bazen 3 er soru çözebildiğin olur bazen çok vaktin olur 30 ar tane çözersin çocuğun durumuna göre yani hani azdı çoktu diye moralin bozulmasın ama bir süreklilikde olsun
Evet Y bende oyle dusunuyorum . Boyle yapacagim diye heyecanlandim simdi 🥰 esim hepsine bak diyor ama olmuyor maaleseef . O da bana niye matematik sormuyorsun diyor . Ee diger derlerde ilerleyemedim ki bir turlu diyorum sira gelmiyor heo eksik kaliyor . Kendi kendime uyarlicam bendel

Ayy cografya icin önerini alirim bi kuble:KK70: :KK70:

Vatandaslikta hata tamamen benim canim ya. Oturup adam gibi calismadim.. mesela soruyo cb hangisinin baskanini secer? Devlet denetleme, danistay cart curt şıklar. Orda dusun ki bulasin :KK70: cunku konu oturmamis unutmusum hepsini.

Bu hafta mat cog vat a agirlik vercem😊 halletcem inat ettim uyuz oldum:KK70:
Gecen denemeye göre 5 net arttirmisim ama 5 net az bu kadar calismaya :KK12:

Bu sinavi vazgecmeyenler kazanicak biliyoruz dusup dusup kalkcaz mis gibi 90 üzeri puan alip kenara cekilcez inşallah🤲
E kuzum artırmışsın işte daha ne🤷‍♀️😍 yavaş yavaş olacak 💜 tek tek yazmamiz lazım o dediklerini ki anca yerlessin çünkü o kadar cok seçiyor ki cb🙈 ben cografyayi engin hocadan bitirmistim. Ve tum üniteleri bağlantı kurarak gidince oturuyor kuzum. Hepsi gerçekten zincir gibi aslında bağlı 🍒 aslında düşündüğün kadar kötü durumda değilsin kuzucum,bunun farkina var💪

Hanımlar merhaba nasılsınız ? Ben cok uzun bi zaman önce yazmıştım ama uygulamayı kullanmadm bir süre. Görünce aklıma geldi. Mat için nasıl çalışıyosunuz acaba? Ben bugün mat hariç diğer derslerimin konu çalışmalarını bitirdim ama tabiki yeterli değil tekrar ve bol soru şart. Mat konusunda çok beceriksizim önerilerinizi bekliyorum

E kuzum artırmışsın işte daha ne🤷‍♀️😍 yavaş yavaş olacak 💜 tek tek yazmamiz lazım o dediklerini ki anca yerlessin çünkü o kadar cok seçiyor ki cb🙈 ben cografyayi engin hocadan bitirmistim. Ve tum üniteleri bağlantı kurarak gidince oturuyor kuzum. Hepsi gerçekten zincir gibi aslında bağlı 🍒 aslında düşündüğün kadar kötü durumda değilsin kuzucum,bunun farkina var💪
Evet canim ustune dusmek lazim..
Ben de engin hocadan dinledim cografyayi da istedigim netlere ulasamiyorum ama olcak inşallah

Kızlar denemeden ciktim..igrenc gecti.
Size sunu söylemek istiyorum bu senenin pegem türkiye geneli denemeleri cidden boyut atlamis. Sorular asiri güzel 2020 kpss gibiydi turkcesi cok cok begendim.. matematik de bence güzeldi. batirdim orasi ayri:KK43:

Ama deneme alcaksaniz fotokopisini falan alin cozun cozdurun ciddi begendim..
Alalım kuzum da denemenin kötü geçmesine üzüldüm ama gerçeğe yakın bir denemeye girme şansını yakaladığın içinde mutlu oldum senin adına. Anlıyorum evet sana ne söylesem üzgünsün haklısın bende üzülürdüm ama akşamına düzelirdim çünkü bunun içinde zamanımız yok 😶. Ancak keşke bende girebilseydim ve düşükde olsa hemen seviyemi görseydim dedim içimden. Ne yapardın diye soracak olursan hemen analizini yapardım hangileri dikkatsizlik hangileri konu eksiği ve unutulan konu diye gruplandırırdım ve hemen en kötü belirlediğim dersin kampını yapardım. Sonra tekrar deneme ve tekrar analiz diye böyle kapata kapata giderdim. Bu yüzden canım diyebilirim ki bu senin için bir gerçeğe oldukça yakın bir başlangıç oluyor ve ASSOSyal ASSOSyal inde dediği gibi 5 ay var sen bu sürede ohooo yani neler yapmazsınki birsürü zaman hani dön dön deneme ve analiz yap 🤗.
Genel yetenek kismim cok kötü gecti ya. Bugun incelicem ama ne guzel evdeki netlerim yukseliyodu dershanedekiler niye yukselmiyo anlamadim cildircam:KK43:
Tamam işte bak gk kötüymüş o zaman gk yoğunluklu bir kamp bizi bekliyor demek bu. Diğerlerini boşver kötüleri yok etmeye odaklan

Evet Y bende oyle dusunuyorum . Boyle yapacagim diye heyecanlandim simdi 🥰 esim hepsine bak diyor ama olmuyor maaleseef . O da bana niye matematik sormuyorsun diyor . Ee diger derlerde ilerleyemedim ki bir turlu diyorum sira gelmiyor heo eksik kaliyor . Kendi kendime uyarlicam bendel
Eşin çok yuvarlak konuşmuş bence birde o kadar kolay zannediyor işte bilmiyorki 🤷🏻‍♀️. Hepsine bakda nasıl 3 saatte hepsine bakılır biraz mantık lazım eşine maalesef canım 🥴😬. Neyse ona he de geç de sen benim dediğim gibi bir dene istersen sonra duruma göre başka şeyler düşünülür

Evet çok haklısın canım, ben zaten panik bir insanım.sinav çalışırken de bu böyle normal hayatımda da, bu sefer normal düşünemiyorum panikten. Boşa kürek çekiyorum gibi oluyor. Sil baştan başlamak gerek bazen💜🍒😍😘
Evet biliyorum yapın gereği böyle ancak evet dediğin gibi arada sil baştan yapıp fabrika ayarlarına geri dönersin tabi gene heyecan tavan yapana kadar 😁. Yani onu yönetmeyi öğrenmemiz lazım yoksa o bizi yönetir aman 🥴

Hanımlar merhaba nasılsınız ? Ben cok uzun bi zaman önce yazmıştım ama uygulamayı kullanmadm bir süre. Görünce aklıma geldi. Mat için nasıl çalışıyosunuz acaba? Ben bugün mat hariç diğer derslerimin konu çalışmalarını bitirdim ama tabiki yeterli değil tekrar ve bol soru şart. Mat konusunda çok beceriksizim önerilerinizi bekliyorum
İlyas Güneş ten dinledim not alarak ve üzerine bol bol soru. Birde matematik ile Türkçe hergün düzenli çözülmeli yoksa başka yolu yok yani benim için böyle

Bugün coğrafya tekrar günüydü

İlk deneme 9 doğru 7 yanlış 2 boş
İkinci deneme 13 doğru 4 yanlış 1 boş
Üçüncü deneme 15 doğru 2 yanlış 1 boş
Dördüncü deneme 14 doğru 3 yanlış 1 boş

Şeklinde oldu sonuçlarıda ve çok yanlış yaptığım deneme zordu bunun dışında diğerleri normal zorluktaydı. Ve bu denemelerde hatırlayamadığım konuları tekrar ettim.

Neden Malatya oldu :eek:. Halbuki onu elemiştim Çukurova ile Harran arasında kalmıştım o_O. Sonra bi baktım Malatya doğru cevapmış :KK57:. Kızlar bunu açıklayabilir misiniz? :KK22:
IMG_20220308_010320.jpg

Neden Malatya oldu :eek:. Halbuki onu elemiştim Çukurova ile Harran arasında kalmıştım o_O. Sonra bi baktım Malatya doğru cevapmış :KK57:. Kızlar bunu açıklayabilir misiniz? :KK22:
Eki Görüntüle 3021334
Kuzum çünkü urfa güneydoğuda, akdeniz iklimi kısmen hakim. Ama malatya doğu anadolu da karasal iklim. Bu yüzden 🤷‍♀️

X