Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kolay data olabilir, antremanlarla matematk(temelin yoksa)
Orta benim hocam, pegem

Hepsinden önce bence matematigin karakutusu tüm cikmis sorular yani. cozmediysen direkt onu al derim
Temelim var aslında hepten sıfır değilim.Ama çok uzun zaman geçtiği için unuttum çoğu şeyi.
Bunlar çözümlü değil mi ?
Çok teşekkür ederim

Teşekkür ederim ilk yıllar bende öyle düşünüyordum amaç memur olmak diyordum ama yok doyum olmuyor insan okuduğu işi yapmak istiyor bastıramıyorum o duyguyu
İnşallah hepimiz hedeflerimize varırız
Haklısın belkide bizlerde atanınca şuda şöyle olsun diyebiliriz belli olmaz . İnşallah olur canım her şey gönlünce olsun

Tekrar başlamakla iyi yapmışsın canım ya yoksa tabiki insan sürekli düzenli çalışmak isterde olmayınca yapacak bir şey yok kaldığın yerden devam.
Ay evet sorma bide hastalıklar bitmek bilmedi iyice hepten koptuk yani

Eşinln çabalamasına sevindim canım.İşte sende fırsattan istifade kızına derslerine odaklan boşver her şeyi. İnşallah atanınca hepsini tekrar gözden geçirirsin. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Kizlar benim sorunum matematik yapamamak degil tam olarak galiba ya zamanim yetmiyo.. denemede bikac soruyu goremedim mesela bugün. Zamanim yetmedi.. hizlanmam lazim ama nasil sinavda da heyecan eklenince haliyle ekstra geriye atiyo beni
Canım peki süreyle matematik denemeleri yapsan nasıl olur?

Uzman kariyer denemelerini cözeniniz var mi? Sizce de çok zorlamiyo mu ya bi yandan da sinava paralel gibi gelmiyo değil.. bugün bütün negatif enerjimi attim buraya da
Uzman kariyer matematik için nasıl bilemiyorum ama tarih ve coğ için çözmüştüm oda bir kaç yıl önceydi ve eh işte diyebilirim bende pek sınavla paralel görmedim ama öğrenmek amaçlı çözdüm geçtim

Canım peki süreyle matematik denemeleri yapsan nasıl olur?
Ya inanir misin bu ara tarih cografya vatandaslik tekrari yapiyorum sadece.. aslinda matematik araya sıkıstirmayi cok cok istiyorum. Ama genel deneme+ analiz zaten 3 saat aliyo kafadan toplam.. e diger sözelleri de tekrar soru derken aksam oluyo.
Olmazsa diger derslerden birini eleyip yerine matematik koycam.. hicbirine de kiyamiyorum biraksam hemen unutcakmisim gibi geliyo

Ya inanir misin bu ara tarih cografya vatandaslik tekrari yapiyorum sadece..
İnanırım çünkü bende bu durumdayım
aslinda matematik araya sıkıstirmayi cok cok istiyorum. Ama genel deneme+ analiz zaten 3 saat aliyo kafadan toplam.. e diger sözelleri de tekrar soru derken aksam oluyo.
Bu 21 günlük deneme süreci bitince yoğun bir matematik haftası yapabilirsin
Olmazsa diger derslerden birini eleyip yerine matematik koycam.. hicbirine de kiyamiyorum biraksam hemen unutcakmisim gibi geliyo
Böylede olabilir canım yani sürekli sözel sözel nereye kadar. Herhangi bir gün deneme, analiz vs sonrası sadece matematik denemesi yap hatta yorgun olmazsan tekrar bir tane daha yap işte bir günün böyle geçsin sonraki gün tekrar sözel sonraki günü gene sayısal derken olur gider yani bi denemelisin

Aynen canım bunu sıkıstirmaya caliscam araya

Bugün yaptiklarim;
Genel deneme
Analiz
1.tbmm ve kurt savasi hazirlik tekrar
Tarih 45 soru

Bir de vatandaşlık tekrari yapcaktim ama yapamadim maalesef deneme moralimin icine etti çünkü.
Dün benim cozdugum deneme de beynimi yaktı hem Türkçe mantık, hem matematik. mantığı yapamadım. Direk bunlardan 8 net gitti. Döndüm dolaştım bu sorulara baktım. Türkçe'den 37383949 tane tablo yaptım mantığa. Ama çözemedim.

Deneme bittikten sonra cevap anahtarına baktım, yine anlamadım

Olabilir canım ya bazen denemelerde bazı derslerin bazı konularını kasabiliyorlar. Gerçek sınavda bu kadar zor olmuyor bunu hepimiz biliyoruz hani sınav anında anlamasak bile cevap anahtarını okuyunca gayet anlaşılır sorular oluyor. Bu yüzden çok onlara takılıp moralini bozma. Birde sıkıntılı soruları paylaşabilirsin hep birlikte irdeleriz

Bugün yaptiklarim;
Genel deneme
Analiz
Tarih 45 soru

Bir de vatandaşlık tekrari yapcaktim ama yapamadim maalesef deneme moralimin icine etti çünkü.
Canını sıkan ne canım matematik mi yoksa başka derslerde demi sıkıntı oldu?

Bugün yaptiklarim;
Genel deneme
Analiz
Tarih 45 soru

Canim sana bir tavsiyem var.
Bilgi sarmal tyt matematik kitabi.
Ben bu kitabı şöyle çözdüm, 1 testi açıp çözdüm, test sonucu doğru yanlislarima baktım, yanlislarimi da YouTube de hoca çözmüş, onu açıp izledim. Günde 2 şer test çözerek, cozemediklerimin cozulusunu izleyerek bitirdim. Ben çok faydalı buldum.

Kitap bu. Seviyesi orta-zor. Ama gözünü korkutmasın, çözümünü izlemek inanılmaz + katıyor.

Eklentiler

• IMG_20220302_125322.jpg
    114,8 KB · Görüntüleme: 21
Seninki hangi yayindi canim?
Canını sıkan ne canım matematik mi yoksa başka derslerde demi sıkıntı oldu?
Valla canım hepsi ortaya karisik yapti
Yani türkçesi asiri zordu sanirim orda vaktimi yedim biraz.. matematigi turluyorum normalde. Geri dönemedim vaktim kalmadi aslinda asiri zor degildi mat kismi.. gk de zordu. Yani degisik bi denemeydi..
Moralimi asıl bozan sınavda da böyle geliyo türkce agir oluyo bunu acilen asmam lazim.. normal paragrafta hizliyim ama 2020 kpss gibi agir olunca zamanimi aliyo.. normalde 10 dk arttirip o 10 dkda matematige geri donüyorum ama turkce zor olunca artiramiyorum gy otomatik dusuyo falan filan yani
Canim cok teşekkür ederm elimdekileri bitirip bi soru bankasina daha dönmek cok istiyorum zaten.. son 1 tane.. gerisi brans denemesi olur artik sanirim.

Peki bu kaynak tyt kaynagiya yeni nesil sorular agirlikta mi? Kpss malum henüz yeni nesile tam gecmis degil.. bunu cözmeye calisirken daha cok bunalima girmiyim bir de

Yeni nesil sorular var içinde canim. Ama benim için önemli olan soru cozus tarzını ogrenmekti.
Bu açıdan iyi oldu benim için.

Benim hocam TG 2 ydi denemem canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…