Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bugünkü programım;
Matematik
Denklem Kurma ( 5 soru )
Sayı Kesir Problemleri ( 10 soru )
Yaş Problemleri ( 5 soru )
Karışım Problemleri ( 5 soru )
Köklü Sayılar ( 10 soru )
Üslü sayılar ( 5 soru)
Oran orantı ( 5 soru )

Tarih
Osmanlı kuruluş dönemi ( konu & soru)
İlk Türk İslam Devletleri ( konu & soru )

Türkçe
1 adet paragraf Test ( 18 soruluk )

Elimde zaten sanirim ondan 3 4 tane vardı canim onlari da bitirip daha da almam
Bitirmezsem gonlum razi gelmez
Bu netler neden düşüyor ya,gıcık mıdır nedir
Canım netler zaten sabit olmaz ki asla her sinavda. Degisir mutlaka. Benim netleri görsen dalga dalga dalgaa dalgaaa dalgalaniiiiyooorrrr
Ama +10 -10 net normal diyolar kazananlar onlarin yalancisiyim

Matematikleri test olarak algıladım önce, waowww diyecektim ki soruymus
Benim yaptığım en düşükle en yüksek arasında 13 net fark var
Dün yaptiklarim;
Genel deneme
Analiz
1.tbmm+iç politika tekrar
Tarih 90 soru
Sayilar 15 soru

Bu seferki deneme de cok kolaydi sevinemedim (yeni trend). Neden bunlarin ortasi yok ya cildircamm
İnşallah sınava kadar coze coze doğru denemeyi bulacaz

Ezber bozan ve karakutudaki soruların aynısı kuzum kitaplar artık tekrarlıyor kendini

Matematikleri test olarak algıladım önce, waowww diyecektim ki soruymus

Yok test olsa nasıl yetistiricem daha konularım var unutmamak adına az az çözüyorum Konular bitince yardiriririm

Evet canim normal bi fark bence.. yayinlar asiri farkli soruyo çünkü..
İnsallah

Canım sen gecen sormuştun yazamadim.
Paragraf icin de kamp yaptin mi? Mesela 100 150 yi 1 günde cozmek gibi?
Bir de hizlandirilmis video izle bence tipki matematikte oldugu gibi fayda saglar diye düşünüyorum denemedm ama.

Günde kac paragraf cozuyosun su an ya da kamptan önce cozuyodun? Soru sayini arttir. bir de paragraf asiri dikkat istiyo turkceyi cozerken deneme o 30 dk(en az en cok ) kitlenmek gerekiyo.

Ben denemede ilk heyecani atmak icin önce mat çözüyorum sonra turkceye geciyorum. Ilk turkceyi cozunce bazen anlamıyorum heyecandan.

Canim gecen sene şöyle yapıyordum haftanın bir günü 100-150 paragraf kasiyordum, o taktik iyi gelmedi bana sınavda çok yanlışım çıktı. Bu sene de günlük 20-30 çözdüm hep.

Bu DGS ales çözmeye başlayınca, sınavın yarısını bir gün yarısını 2. Gün çözeceğim. Yani 80 soru ise 40-40 şeklinde.

Anladim canim paragrafta süreklilik dart zaten her gün cozmek lazim.
İnsallah bu sefer sinavda fulleriz paragraflari cok guzel olur

Elimde zaten sanirim ondan 3 4 tane vardı canim onlari da bitirip daha da almam
Bitirmezsem gonlum razi gelmez
O zaman bitir ve arkana bakmadan uzaklaş onlardan
Canım netler zaten sabit olmaz ki asla her sinavda. Degisir mutlaka. Benim netleri görsen dalga dalga dalgaa dalgaaa dalgalaniiiiyooorrrr
Ama +10 -10 net normal diyolar kazananlar onlarin yalancisiyim
Evet +10 - 10 veya tüm denemelerinin ortalamasını al. Ortalama gerçekten baya kpss ye yakın sonucunu veriyor. Hatta ben alan denemelerimin hepsinin ortalamasını almıştım sonra alan sınavına girdim ve neredeyse o sonucun aynısını yaptım baya şaşırmıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…