Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yetişmese bile temel olur ne güzel yapmışsınız 😍. Ay birde benim böyle işim olacak kpss filan bakmam sanırım o yüzden azminize ayrıca hayran kaldım 😁
Teşekkür ederim 😄 ilk yıllar bende öyle düşünüyordum amaç memur olmak diyordum ama yok doyum olmuyor insan okuduğu işi yapmak istiyor bastıramıyorum o duyguyu 😄
İnşallah hepimiz hedeflerimize varırız 😁🤗

Yaa inşallah bazen çok hevesleniyorum bazende salıyorum sıkıntı istikrar yok 😃
Sağlık bakanlığı istiyorum 😄
Senin bölümün hedefin nedir? 😚
Sağlık bakanlığında çok atama var kesinlikle yaparsın, zaten iyi bir puan almışsın gerisi gelir 💪💜 ben sosyoloji mezunuyum 🙈 bayağı güzel bir puan lazım bana😢

Çok haklısın ya bende çocuk uyuyunca bakabiliyorum sadece yoksa uyanıkken imkansız yani. Önceden eline kitap filan verirdim onu alır giderdi onunla oynardı bi 10 dk filan. Şimdi oda yok ben kitabı açtım mı gelip üstüne oturuyor illaki elimdeki ders malzemeleriyle oyun oynanılmasını istiyor iyice imkansızlaşıyor. Birde uyku işi bizdede biraz sıkıntılı aslında beşikte uyuyor ama çok sallanılması gerekiyor bazen çünkü uykuya geçişimiz her zaman mücadele gerektiriyor 😂. Hayırlısı olsun canım ya bu yüzden seni çok iyi anlıyorumda işte ne yapalım sağlıkları yerinde olsunda bizde elimizden geleni yapacağız artık
hayirlisi olsun oldugu kadar🤔

Sağlık bakanlığında çok atama var kesinlikle yaparsın, zaten iyi bir puan almışsın gerisi gelir 💪💜 ben sosyoloji mezunuyum 🙈 bayağı güzel bir puan lazım bana😢
benimde arkeoloji edebiyat fak. mezunu olmak cok zor malesef

Geriden okuyarak geliyorum canım ama genede cevaplamak istiyorum. Ben biraz saldım gibi oldu mecburen çünkü çocuk gene sağolsun benim için eziyetli günler belirlemiş onunla uğraşıyorum 🥴. Sen nasılsın daha iyimisin nasıl gidiyor her şey ve minnoşun iyimi?
Ben de neredeyse bir aydır saldım :KK43: Ama birkaç gündür tekrar başladım. Bebeğin yine mi uyumuyor. Benim kızımda aynı. Oyun grubuna başladık ama yine aynı uyku düzeni yok. :KK43:
Ben iyi olmaya çalışıyorum. Eşimle düzelmeye çalışıyoruz. Daha doğrusu o çabalıyor. Kızıma odaklı yaşıyorum daha çok. Ve KPSS...

Uzman kariyer denemelerini cözeniniz var mi? Sizce de çok zorlamiyo mu ya:KK43: bi yandan da sinava paralel gibi gelmiyo değil.. bugün bütün negatif enerjimi attim buraya da😑
Canim bu sene uzman kariyer hiç cozmedim.
Şimdi baktım geçen sene de 1 tane TG sini cozmusum sadece. Çok tercih edilen bir deneme değil.

Sıkma canını. Elinde bu denemeden çoksa, nete odaklanma öğrenildiğine odaklan

Canim bu sene uzman kariyer hiç cozmedim.
Şimdi baktım geçen sene de 1 tane TG sini cozmusum sadece. Çok tercih edilen bir deneme değil.

Sıkma canını. Elinde bu denemeden çoksa, nete odaklanma öğrenildiğine odaklan
Evet canım bi miktar dagitti beni türkcesi falan bayagi agirdi..
Dogru söylüyosun moral bozmamak lazim düsmemek lazim 🙏🏻

Uzman kariyer denemelerini cözeniniz var mi? Sizce de çok zorlamiyo mu ya:KK43: bi yandan da sinava paralel gibi gelmiyo değil.. bugün bütün negatif enerjimi attim buraya da😑
Canım moralini bozma, zaten popüler denemeler gibi değil. Yayınlar zor sorunca bişey sanıyolar ama sınav öyle değil allahtan

Matematik de ne durumdasın canım 🤷‍♀️
valla zaten bu hafta basladim daha cocukla matematik calisilmiyor yani herhangi bi asamaya gelemedim henuz. Carsamba persembeleri annemlerde kaliyorum matematigi o gunlere birakicam ama cok ic acici gorunmuyor🙈

Merhaba arkadaşlar, Matematik dersi için kolay-orta seviye Çözümlü soru bankası tavsiyesi verir misiniz ?
Kolay data olabilir, antremanlarla matematk(temelin yoksa)
Orta benim hocam, pegem

Hepsinden önce bence matematigin karakutusu tüm cikmis sorular yani. cozmediysen direkt onu al derim

X