Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Haklısın belkide bizlerde atanınca şuda şöyle olsun diyebiliriz belli olmaz 😁. İnşallah olur canım her şey gönlünce olsun 🤗
İnşallah hepimizin gönlüne göre olsun 🙂 başta hevesle insan bir mutlu oluyor ama zamanla o mutluluk bitiyor, bazen kendime kızıyorum maymun iştahlılık mı acaba bu yaptığım diye ama bir ömür de bunu sorgulamak istemediğim için hadi diyorum kendime 😀😀

Geldim geldim ne ara denemelere geçtiniz konular bitti mi ? 😊
Ben henüz geçemedim ama geçen arkadaşlar var. Deneme kampı yapıyorlar şu an. Senin bölümün ne sadece gky ye mi gireceksin alan falan da var mı

Ben henüz geçemedim ama geçen arkadaşlar var. Deneme kampı yapıyorlar şu an. Senin bölümün ne sadece gky ye mi gireceksin alan falan da var mı
Alana girmeyi düşünmüyorum Siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölüm..Gy Gk sadece yanında hukuk okuyorum o yüzden düz memurluktan atanıp, sonra hakimliğe kasmayi düşünüyorum

Alana girmeyi düşünmüyorum Siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölüm..Gy Gk sadece yanında hukuk okuyorum o yüzden düz memurluktan atanıp, sonra hakimliğe kasmayi düşünüyorum
İnşallah gönlünce olsun her şey iyi çalışmalar

Ben konularin bitmesini beklemedim hep deneme çözdüm calismaya başladığımdan beri. Konularim yeni bitti. Yine cözüyorum😬
Canim ben bu denemelerde süre tutmadım.
Süre tutmaya son 2 ayda başlayacağım.
Kronometreyle ders çalışıyorum zaten ama özellikle sınav için başlamadım ve denemeleri kalk otur şeklinde çözdüm.

Ben konularin bitmesini beklemedim hep deneme çözdüm calismaya başladığımdan beri. Konularim yeni bitti. Yine cözüyorum😬
Benim bu ay sonu biticek konularım araya hastalıklar girince 1 ay sarktı..Mat bitti, tarih başladım inkılap kısmına gecicem nasıl ilerlediniz tarihte.. Vatandaşlık çalışmayı düşünmüyorum alandan aşinayim

Canim ben bu denemelerde süre tutmadım.
Süre tutmaya son 2 ayda başlayacağım.
Kronometreyle ders çalışıyorum zaten ama özellikle sınav için başlamadım ve denemeleri kalk otur şeklinde çözdüm.
Hmm anladim canim ben hep süre tuttum. Yapamadiklarima da analiz sırasinda bakiyorum
Benim bu ay sonu biticek konularım araya hastalıklar girince 1 ay sarktı..Mat bitti, tarih başladım inkılap kısmına gecicem nasıl ilerlediniz tarihte.. Vatandaşlık çalışmayı düşünmüyorum alandan aşinayim
Bitti dememe bakma aslinda konular asla bitmiyo. Tam oturdu derken bi bakiyosun 3.üniteyi hatirlamiyosun mesela..

Tarihte ben video ders notunu almıştım 1 ünitenin videolarını izleyip ardindan sesli konu calismasi ardindan bol soru.. bir de surekli geriye dönerek calistim.. hala ayni seyi yapiyorum. Tekrar ettikçe oturuyo gercekten. Zamanla daha netlesiyo kafamda.

Ha bir de tarihin karakutusunu cozuyorum ilk olarak. Ösymnin sordugu tüm sorular var. Hangi konular üzerinde durmus görmek acisindan cok önemli bence

Hmm anladim canim ben hep süre tuttum. Yapamadiklarima da analiz sırasinda bakiyorum

Bitti dememe bakma aslinda konular asla bitmiyo. Tam oturdu derken bi bakiyosun 3.üniteyi hatirlamiyosun mesela..

Tarihte ben video ders notunu almıştım 1 ünitenin videolarını izleyip ardindan sesli konu calismasi ardindan bol soru.. bir de surekli geriye dönerek calistim.. hala ayni seyi yapiyorum. Tekrar ettikçe oturuyo gercekten. Zamanla daha netlesiyo kafamda.

Ha bir de tarihin karakutusunu cozuyorum ilk olarak. Ösymnin sordugu tüm sorular var. Hangi konular üzerinde durmus görmek acisindan cok önemli bence
Alayım bende teşekkür ederim kolay gelsin 🤲🌸

Seninki hangi yayindi canim?

Valla canım hepsi ortaya karisik yapti:KK70:
Yani türkçesi asiri zordu sanirim orda vaktimi yedim biraz.. matematigi turluyorum normalde. Geri dönemedim vaktim kalmadi aslinda asiri zor degildi mat kismi.. gk de zordu. Yani degisik bi denemeydi..
Moralimi asıl bozan sınavda da böyle geliyo türkce agir oluyo :KK43: bunu acilen asmam lazim.. normal paragrafta hizliyim ama 2020 kpss gibi agir olunca zamanimi aliyo.. normalde 10 dk arttirip o 10 dkda matematige geri donüyorum ama turkce zor olunca artiramiyorum gy otomatik dusuyo falan filan yani🤦🏼‍♀️
Türkçesi dediğine göre gerçek sınavda nasıl hissettiysen ona yakın hissettirmiş. Bu iyi bir şey bir anlamda hani tamamda kazık gibi sorularda gelmeyecek ama kek gibide olmuyor sorular şimdi yani. O yüzden buna hazırlık olmuş oluyor bir nevi. Şuanda hak veriyorum netler düşük gelince insan gerçektedemi böyle olucak ya diyor ister istemez ama kendin söyledin zor diye bu yüzden bu kadar düşük olmayacak inşallah böyle düşün. Birde canım bu kadar moralini bozuyorsa başka yayına geç illa bunları bitiricem diye uğraşma sonuçta senden kıymetli değil.
Canim cok teşekkür ederm elimdekileri bitirip bi soru bankasina daha dönmek cok istiyorum zaten.. son 1 tane.. gerisi brans denemesi olur artik sanirim.

Peki bu kaynak tyt kaynagiya yeni nesil sorular agirlikta mi? Kpss malum henüz yeni nesile tam gecmis degil.. bunu cözmeye calisirken daha cok bunalima girmiyim bir de🙈

İnşallah hepimizin gönlüne göre olsun 🙂 başta hevesle insan bir mutlu oluyor ama zamanla o mutluluk bitiyor, bazen kendime kızıyorum maymun iştahlılık mı acaba bu yaptığım diye ama bir ömür de bunu sorgulamak istemediğim için hadi diyorum kendime 😀😀
Haklı olabilirsin evet insan mutsuz olduğu şeyde enerjisi tükenebilir sevdiği şeye özlem duyar ister istemez.
Ya bide valla o gücü kendinde bulabiliyorsan ve içimde ukte kaldı diyorsan hiçde maymun iştahlılık olmuyor bence. Boşver evet hayat bir şeyleri sorgulamak için bile çok kısa o yüzden harekete geç 😍🤗

X