Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Tam olarak nasıl bir destek? Soru çözümü? Video önerisi? Çalışma taktikleri? Veya başka her ne istiyorsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım. Ee anlat bakalım napcaz
Hergun herkesle aynı konuları çalışıp hırs yapmak yoksa çok gevşek kalıyorum ama ben tüm mat konularını da çalışamam ki en baştaki konular işte canim

Bugün yaptiklarim;
30 paragraf
10 problem
50 mutlak değer+üslü sayı
Ekonomik coğrafya 1 video
Beseri coğrafya + su, toprak bitki tekrar 60 soru
1.Dünya savaşı tekrar+70 soru
Geometri 2 video

Yarın gecmis sinav denemesi yapcam
Geometriyi de bi an önce bitirmek pratiklik kazanmak lazim fire vermemek lazım. Ömrumü yedin genel yetenek

Kızlar aramızda cocuklu olan arkadaşlara bir sorum var bnm minik kelebeğim hiç bişiyle uğraşmamı istemiyor ne bilim ders olsun temizlik olsun başka bişey olsun farketmez bi iş yaptığım znm anında gelip bıraktıyor ve yanında oturmamı istiyor. Lavaboya bile gitsem anında peşimden geliyor çıkmamı istiyor. Oyun bile oynasa yanından ayrıldığım an elinde ne varsa bırakıp peşime geliyor. Sizce ne yapabilirim bırakın dersi başka bi iş yaparkn bile zorluk çekiyrm ya su istiyor mesela başkası verse içmiyo illa bn vercem şunu da belirtiyim gün içinde mutlaka ona özel zamanlar ayırır oyun oynar resim gibi mutlaka etkinlikler yaparız ihmal etmemeye gayret ediyrm ama yinede illa yanında oturcam bişi yapmamı da beklemiyor sadece yanında oturiyim hiç bişiyle ilgilenmiyim istiyor ne yapacağımı şaşırıyorm

Harikasın maşallah şu tekrarları nasıl bu kadar hızlı yapabiliyosun

Harikasın maşallah şu tekrarları nasıl bu kadar hızlı yapabiliyosun
Aslinda hizli sayilir mi bilmiyorum duruma gore degisiyo canim şöyle acikliyim.
Ben de aydin yuce video ders notu var.
Bir de ondan ayri özet notlar var her bir ünite 2 3 sayfa özet seklinde.
Mesela 1.dünya savasini yeni dün bitirdiysem ertesi gün tekrar kitaptan okuyorum isterse 1 saat sursun önemli degil cunku sesli okumayla anca oturuyo bende.. okumanin hemen ardindan bikac test cozuyorum. sonra konu ayrıntıları oturduğunu hissettiysem diger günler özet notumdan 10 dk okuyup sorulara yükleniyorum..
Aylik tekrarlari tam oturtamadim ama genelde kitaptan bastan sona üniteleri birleştirip okumak daha kalici oluyo sanki ay sonu.
İnsallah anlatabilmisimdir

Harikasın canım ya tebrik ederim. Gerçekten bizim tek çocukla yapamadığımızı iki çocukla yapmışsın helal olsun . Tabi bu kadar azmedip atanamamak da insana acayip koyar çok iyi anlıyorum seni ve bu yüzden çok hak veriyorum. Bencede diğer alternatifleride denemek lazım o yüzden çok iyi yapıyorsun. İnşallah gönlüne göre bir yer denk gelir, emeklerinin karşılığını alırsın

Çok güzel anlatmışsın cnm bnde her noktasını ezberlemeye çalışıyrm tek tek öyle olunca e tabi çoçukta var tüm günümü alıyr testte bile zaman kalmıyor bende okucam artık daha mantıklı

Tamamdir tesekkur ederim❤ su matematikte önyargimi assam aslinda basaririm gibi geliyo da iste
Korkulan hiçbir şey üzerine gidilmeden aşılmıyor maalesef. Yani en çok sevdiğin dersi kaç saat çalışıyorsan işte matematiğe de en az o kadar vakit ayırmalısın. Önyargını aşarsın canım inşallah yeterki üzerine git atanacak kadar bilsen yeter sonra bakma bile unut matematiği
Gecmis olsun canım❤
Çok sağol canım
Aynı matematik gibi diyosuuun
Sanirim ortaya karisik istiyoruz biz
Motivasyon olur taktik olur video onerisi olur.. ama cildirmama ramak kaldi. Nefret de etmiyorum matematikten aslinda niye böyle oldu ki simdi
Neyse negatiflik yok basaricaz biz inaniyorum.
Video önerileri zordan kolaya veya en iyiden daha az iyiye doğru sırası bence

İlyas Güneş
Ebru Tuncay
Mehmet Bilge Yıldız
Altan Ferik

Başaracaksınız ben inanıyorum

Hergun herkesle aynı konuları çalışıp hırs yapmak yoksa çok gevşek kalıyorum ama ben tüm mat konularını da çalışamam ki en baştaki konular işte canim
O zaman hergün düzenli olarak en baştaki konulardan soru çöz tıpkı Türkçede yapıldığı gibi canım maalesef matematik de Türkçe gibi ilgi, şefkat, sevgi bekliyor

Ne kadar doğru bilmiyorum ama ben her istediğini yapmamaya çalışıyorum. Benim çocuk da tıpkı seninki gibi yani yüz versem tepemden inmeyecek ama yüz vermediğim için ve bunu bildiği için biraz ağlayıp susuyor. Tabiki büyüme aşamasında daha tam anlamıyor ama neye izin verip neye vermeyeceğimi yavaş yavaş idrak ediyor. Bazen çok ağlayarak istediği şeyi yaptırmaya çalışıyor işte o zaman tepki vermeden izliyorum o da iyice çılgınca ağlıyor ağlıyor sonra susuyor hemen başka bir şeyle ilgilenmeye başlıyor. Sönme mi diyorduk buna işte öyle oluyor . Yoksa bende oyun zamanı oyun oynatırım veya istediklerini yapmaya çalışırım ama ağlayarak anırarak yaptırmak istediklerini özellikle yapmam, tepki vermem. Faydasını görüyorum canım eğer ağlarken dayanabilirim diyorsan söndüğünü görebilirsin

Bu çalışma en az 6 saat sürmüş olmalı değil mi?

Canım tarih ezberlesen de haftaya baktiginda hicbi sey bilmiyomus gibi olcaksin. O yüzden sürekli kisa kisa tekrarlar ve bol soru daha mantikli.
Özet notlarimin ciktisini sen de al istersen cok begendim ben. Ben de bi siteden aldim. Zaman kazandiriyo.
Kizlar hepiniz harikasınız gerçekten, ben utandım kendimden şu rezillik nedir ya
30 paragraf
72 yükselme
Her gun harika olcaz diye bir sey yok canım. Ama son 6 ay kaldi diyim sen anla ben de gecen hafta cok salmistim. Artik salcak zamanimiz olmamali bence.
Bu aksam güzel bi programla gel buraya hadi
Evet cok haklisin zaman harcamak lazim iste biz de sabır eksik matematik sabir istiyo. Ama olacak cabaliyorum

Ayni türkce gibi matematige de egil diyosun mesac alindi

Video olarak ilyas hocayi gecen yil dinledim kitabı da var ama bi türlü yildizim barismadi onunla ya bu sene deniz atalaydan bitirdim onu daha cok beğendim bilmeyen varsa tavsiyem olsun tam nokta atisi yapiyo
Digerlerine de bakarım canim tesekkur ederim❤
Ha bir de rehber matematik kanalini biliyo musun nasil sence? Bayagi öneren var da.
Bu çalışma en az 6 saat sürmüş olmalı değil mi?
Evet tam nokta atisi yaptin 6 saat
Ama her gün boyle olmuyo. Cok degisken.
Aslinda saate de bakmicaksin ben 2020ye hazirlanirken 9 saati zorluyodum manyak gibi sanki beynim alcak 3 saat olsun verimli olsun. Millet her gün 8 9 saat calisinca bende bi eksiklik var sanmistim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…