Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Daha 7 aya yakın zamn var cnm konular zamanla oturucak sıkma canını

Şenol hocanın temel atma videolarını izliyrm şuan 5 videoya kadar ki kısmı anladm ki bnm için önmli matematiğim gerçekten hep kötüydü basit deklemlerdeyim umarım 10 soruluk bir temel atabilirim gerçekten çok şanşlısım cnm sayısal zekaya sahip biri olduğn için

Sadece bu yeterli degil canim maalesef , tarih hic kalmiyor aklimda benim boyle oluncada istedigim puani alamiyorum

Tebrik ediyorum,çok iyi puan Bölüm nedir acaba, bölüm dışı düz memurlukta mi olmadi ?
Yazılım, bilişim olarak geçiyor.Merkezi atamada her sene en kötü 30 kişi alan bölüm( zamanında 110-150 tane almışlığı var) bu sene şuana kadar 3 kişi aldı.Şaka gibi buda bana denk geldi.Açıktan heryere başvurdum katipliğe bile.Düz, kendi bölümümden neresi açtıysa.Ama hep torpil hep mülakatlı.Şu kpss puanım açıklandığından beri iyice sinirli biri oldum.Emeğinle biryerlere gelmek o kadar zor ki

Selamlar bacilar bende yillardir kpss mağduruyum, gercekten artik midem bulanıyor sinirim bozuluyor nefret ediyorum isminden bile bende basladim artik calismaya mecbur, benim hocam video dersleri takip ediyorum
Gel sarılalım bacım aynı dertten muzdaripiz

Canim yaptığın netleri hatırlıyor musun özellikle matematik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…