Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

E

Evet canım hocam temeliniz var
Hocam en basit haliyle anlatacak olursam mesela hocadan dersi dinlediniz, aynı gün çözümleri kapatıp kendiniz çözmeye çalışın. Sonra ayni konuyu 1 hafta sonra.. Sonra sadece o sorular icindeki yanlis sorulara yüklenin.
Ben bu sekilde yapiyodum yillar önce.. bence matematik en güzel cabayla zorlanarak öğreniliyo
Hocam yanlislar nerde ben de anlamiyorum o kadar her denemede farkli konudan yanlis yapiyorum ki
Mesela atiyorum mod konusundan bi problemi yapamadim gecen denemede. Ama benzerini aslinda gormustum daha önce cozmustum konuyu da gayet iyi anlamıştım.. ama unutmusum cozum yolunu. Gibi gibi..
Biliyorum ama çözemiyorum cok sacma yanimdasin ama dokunamiyorum cok sacma repligi gibi oldu

O zaman daha çok soru çözümü yapılmalı

Yapıyorum bu taktiği, demek daha çok yapayım canim

Yapıyorum bu taktiği, demek daha çok yapayım canim
O zaman dogru yoldasin canim yaparsin emin ol. Daha bugün bi iki video izledim 20 25 nete cikan kisiler temel olmadan.. antrenmanlarla matematik kitabindan baslamayi oneriyolardi bir de.. duymuşsundur zaten ama soyluyum yine de ben

O zaman dogru yoldasin canim yaparsin emin ol. Daha bugün bi iki video izledim 20 25 nete cikan kisiler temel olmadan.. antrenmanlarla matematik kitabindan baslamayi oneriyolardi bir de.. duymuşsundur zaten ama soyluyum yine de ben
Biliyorum kuzum şenol hocanım kitabı var

Ay ne güzel aynı olmamız
İnklap tarihi daha çabuk geçecek gibi ben 10 güne kadar bitirmeyi planlıyorum inşallah
Ne güzel canım bitir gitsin ya tarih çok fena
Benim de tarihte zorlandığım oluyo yani atıyorum 18 soruluk testten 6 7 yanlışım çıktığı bile oluyo ama zamanla daha da azalacak yanlışlarımız ona inanıyorum
İyiymişsin zaten dahada iyi olursun inşallah 6-7 yanlış benim için yalnızca hayal şimdilik ben genelde bildiğim 3-4 soruyu yapar geçerim yani gk ün tümünde böyle yaparım haliyle atanamıyorum
Tek korkum matematik çok korkuyorum ama 15 net bile yapsam bana yetecek onu bile çıkarabileceğimden emin değilim
Ben gk den sıfır çekip puanım hesaplanmadığı zaman oldu gerisini sen düşün yani sen matematikte neysen bende gk için oyum. Ancak pes etmeyeceğiz canım inşallah bizim için alt sınır neyse onu yapmaya mecburuz ve yapacağız. O yüzden zorlada olsa çalış lütfen belkide zorla çalıştıklarınla atanacaksın
Eşimin işinden dolayı doğunun ücra bir köşesindeyiz hiçbir imkanım yok dershane falan olsaydı keşke en azından denemelere girerdim
Sizler giriyor musunuz denemelere kızlar ?
Emin ol çoğumuz gitmiyoruz. Eldeki imkanları kullanmaya çalışıyoruz ve youtube kpss dersleri bulunmaz nimet bu durumda hatta dershanelerden daha iyi.Dediğinde iyi olurdu yani düzenli denemelere girmek ancak dediğin gibi olmuyorsa o halde mecburen evde yapılacak. Bu konuda çokda öneri veremiyorum çünkü zaman tutulup erken kalkılıp çözülecek ancak eğer çocuğun varsa kronometreyi başlatırsın çocuk ağlayınca durdurursun sonra tekrar başlatıp denemeni güne yayarak çözer bitirirsin. Ben o şekilde bile faydasını gördüm. Moralini bozma canım her şeyin bir yolu yordamı bulunur inşallah

Matematik yanına bitirdiğim derslerden birini tekrar edip vatandaşlık ezber yapma şekinde bir günümü tamamlamak istiytrm ama bnm afacan asla bırakmıyor beni
Canım o zaman bunu 2 güne yayıver ne olucak olur öyle arada sonra vaktin olunca istediğini tek gündede yaparsın

Evt kesinlikle öyle.
İnsan paslanıyo galiba
Matematik nankördür süreklilik istiyor. Yani sınava kadar sürekli olarak çeşitli soru bankaları bitirilmeli ve bunun dışında denemeler yapılmalı ancak asla soru bankası bitirilmekten vazgeçilmemeli bence. Ben böyle bilgilerimi taze tutup pratiklik kazanabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…