Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Mesajlarınızı görüyorum ancak fazla şeyedemiyorum kusura bakmayın lütfen. 3.doz aşıyı oldum çarpılmış gibi hissediyorum bide çocuk sabah 5 lere kadar uyumayası tuttu oooh harikayım süperim 😂😂. Kendime gelince tekrar yazıciğim hepiciğinizi çokça öptüm 😘 😘 iyi gelecer ❤️
Geçmiş olsun canım Allah kolaylık versin 😘

Mesajlarınızı görüyorum ancak fazla şeyedemiyorum kusura bakmayın lütfen. 3.doz aşıyı oldum çarpılmış gibi hissediyorum bide çocuk sabah 5 lere kadar uyumayası tuttu oooh harikayım süperim 😂😂. Kendime gelince tekrar yazıciğim hepiciğinizi çokça öptüm 😘 😘 iyi gelecer ❤️
Geçmiş olsun canım ❤️ şifa olsun😊

Kızlar merhaba :KK200:
İki küre savaş arasında Dünya konusundan 3 video izledim.
20 soru paragraf çözdüm.
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik hocam acaba başka bir kitaptan soru mu çözsen? Yani tekrar yapınca faydası olur diye düşündüm. Bakalım diğer arkadaşlar ne diyecek.
Bugün ne calisacaksin:KK53:

Kizlar su turkceyi nasıl baş edeceğiz sürekli paragraf çöz yanlışlar azalır mi hizlanilir mi turkceyle ilgili deneyimi olan varsa yazabilir mi 😇 paragrafta nasıl ilerleyeceğiz neler yapacağız günlük paragraf cozuyorum zamanla hizlanip iyi duruma gelebilir miyim acaba

Beybi matematikte destek olalım birbirimize, diğer kizlarda 💜
Tam olarak nasıl bir destek? Soru çözümü? Video önerisi? Çalışma taktikleri? Veya başka her ne istiyorsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım. Ee anlat bakalım napcaz :KK53:

Kizlar su turkceyi nasıl baş edeceğiz sürekli paragraf çöz yanlışlar azalır mi hizlanilir mi turkceyle ilgili deneyimi olan varsa yazabilir mi 😇 paragrafta nasıl ilerleyeceğiz neler yapacağız günlük paragraf cozuyorum zamanla hizlanip iyi duruma gelebilir miyim acaba
Evet bende şuraya sokulayım bakalım bu konuda nasıl öneriler gelecek 😁

Konuyu görünce sıkıntıya girdim 😒 şuan beklediğim yere atanamazsam tekrar çalışmaya başlayacağım.O kadar emek verdim baştan başlamak zoruma gidiyor.
Bu konuyu görünce mi sıkıntıya girdin 😳. Ama bu konu insana çalışma aşkı getirir bence :KK53:. Canım dur bakayım bi sakin ol daha sınava girmedin. Anladığım kadarıyla ocak ayının sonunu bekliyorsun ancak sonuç ne olursa olsun genede çalışmaya başlamanı tavsiye ederim en azından 2022 elinden kayıp gitmez hem zaten niye bekledin kuzum sen bu kadar tekrar çalışmak için. Kpss dediğin zamansızdır hep bir çalışma gerektiriyor çok açıklamalara takılmadan ilerlemek gerek. Bu yüzden hemen başlamanı tavsiye ederim.
Kaçıncı kez hazırlanıyorsun bu ilk miydi?

Bu konuyu görünce mi sıkıntıya girdin 😳. Ama bu konu insana çalışma aşkı getirir bence :KK53:. Canım dur bakayım bi sakin ol daha sınava girmedin. Anladığım kadarıyla ocak ayının sonunu bekliyorsun ancak sonuç ne olursa olsun genede çalışmaya başlamanı tavsiye ederim en azından 2022 elinden kayıp gitmez hem zaten niye bekledin kuzum sen bu kadar tekrar çalışmak için. Kpss dediğin zamansızdır hep bir çalışma gerektiriyor çok açıklamalara takılmadan ilerlemek gerek. Bu yüzden hemen başlamanı tavsiye ederim.
Kaçıncı kez hazırlanıyorsun bu ilk miydi?
2020ye girdim canım iki çocukla canla başla çalıştım 88 puan aldım ama her zamankinin 4/1 kadro açtılar bir türlü biyere giremedim.Bi üniversiteye başvurdum o açıklamadı daha azcık umutluyum ondan.O olmazsa başlayacağım daha 8-9 ay var önce fırsatları değerlendirmek istedim.

Matematik nankördür süreklilik istiyor. Yani sınava kadar sürekli olarak çeşitli soru bankaları bitirilmeli ve bunun dışında denemeler yapılmalı ancak asla soru bankası bitirilmekten vazgeçilmemeli bence. Ben böyle bilgilerimi taze tutup pratiklik kazanabiliyorum
Tamamdir tesekkur ederim❤ su matematikte önyargimi assam aslinda basaririm gibi geliyo da iste😔
Gecmis olsun canım❤
Günlük paragraf cözmek lazim rutin olarak. Eğer yanlislarin azalmiyosa soru sayini arttır derim. Bir de cıkmış ales tyt sorulari daha iyi gibi zorlastirdilar cunku artik paragraflari kpssde de.
Bir de mesela arada bir paragraf kampi gibi 100 soruyu 100 dkda hic masadan kalkmadan cozmeye calismalisin. öyle öyle gelisiyo insan. Süreklilik önemli kisacasi😊
Tam olarak nasıl bir destek? Soru çözümü? Video önerisi? Çalışma taktikleri? Veya başka her ne istiyorsan elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım. Ee anlat bakalım napcaz :KK53:
Sanirim ortaya karisik istiyoruz biz:KK53:
Motivasyon olur taktik olur video onerisi olur.. ama cildirmama ramak kaldi. Nefret de etmiyorum matematikten aslinda niye böyle oldu ki simdi:KK70:
Neyse negatiflik yok basaricaz biz inaniyorum.🧘🏼‍♀️

Canım düzenli olarak belli sayı altina düşmemek bunun yolu yok başka. Zamanla hızlanacaksın ve doğrular artacak 😻😽

X