Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bende her inat ettiği şeyi yapmam makul ölçülerde olabilitesine göre ama bnm fındık kurdm benim 2 dk yanından ayrılmama bile izin vermek istemiyor ağlamasından ziyade başka işleşme bakamıyrm bu sebpden

Tebrik ediyorum,çok iyi puan Bölüm nedir acaba, bölüm dışı düz memurlukta mi olmadi ?

Evet cok haklisin zaman harcamak lazim iste biz de sabır eksik matematik sabir istiyo. Ama olacak cabaliyorum
Bendede o eksik hiç merak etme . Çabalayalım olacak evet yapacağız inşallah
Ayni türkce gibi matematige de egil diyosun mesac alindi
İvit İvit
Video olarak ilyas hocayi gecen yil dinledim kitabı da var ama bi türlü yildizim barismadi onunla ya bu sene deniz atalaydan bitirdim onu daha cok beğendim bilmeyen varsa tavsiyem olsun tam nokta atisi yapiyo
Hiç duymadığım hocalar en sevdiğim . Yok canım duymamıştım zamanım olursa bi bakayım. Tabi her hoca herkese olmuyor ya herkesin sevdiği, enerjisinin uyduğu biri olması gerek illaki demekki senin için bu yıl deniz atalay olmuş inşallah çokça faydasını görürsün
Digerlerine de bakarım canim tesekkur ederim❤
Ha bir de rehber matematik kanalini biliyo musun nasil sence? Bayagi öneren var da.
Ayy yok hiç bilmiyorum . Açıkçası pek matematik hocalarını araştırmıyorum bu yüzden bilmiyorum maalesef. Zamanım olursa bakacağım
Evet tam nokta atisi yaptin 6 saat
Oley be . Ama az çok biliyorum artık ya çünkü bi baktım eneee bu benim 3 günlük program dedim
Ama her gün boyle olmuyo. Cok degisken.
Olsun benimde öyle oluyor arada sonra bazen günde 5 dk bazen 3 saat vs vs değişir ya süreklilik önemli
Aslinda saate de bakmicaksin
Evet evet bencede
ben 2020ye hazirlanirken 9 saati zorluyodum

manyak gibi sanki beynim alcak
Yok alır alır da işte varya hep neyi nasıl yaptıklarını anlatmadıkları için bizde neyin doğru olduğunu bilemedik bu yüzden kendini suçlamamalısın. Yani diyorlarki günde 10 saat çalışıyorum iyi güzelde nasıl verimli hale getiriyorsun neler yapıyorsun bi anlat kardeşim de bizde öğrenelim değil mi ama yok illa kendilerinde devlet sırrı gibi kalacak
3 saat olsun verimli olsun. Millet her gün 8 9 saat calisinca bende bi eksiklik var sanmistim.
Evet önemli olan bu ya yani verimli olması. Neyse canım inşallah verimli çalışmalarımız olur böyle diyelim artık neyin ne olduğunu sorarak, destek olarak öğrenebiliyoruz çok şükür açıklayanlardan

Aydın iyi anlatıyor bencede ya ama evet dediğin gibi isterse dünyanın en mükemmel tarihçisi gelsin genede sürekli tekrar etmezsen suya yazılan yazı gibi puf oluyor bende bunu anladım. Ooof evet bende ezberden nefret ediyorum ama sınav ezber sınavı

Bende her inat ettiği şeyi yapmam makul ölçülerde olabilitesine göre ama bnm fındık kurdm benim 2 dk yanından ayrılmama bile izin vermek istemiyor ağlamasından ziyade başka işleşme bakamıyrm bu sebpden
İnşallah zamanla düzelir canım ya birde dediğimi denemeye çalış mutlaka faydasını görürsün

Selamlar bacilar bende yillardir kpss mağduruyum, gercekten artik midem bulanıyor sinirim bozuluyor nefret ediyorum isminden bile bende basladim artik calismaya mecbur, benim hocam video dersleri takip ediyorum
Sen nerelerdeydin bakayım kpss mağduru . Yok biz seviyoz sende seveceksin cici, cici, canım, bebeğim diyoruz hepsine atanana kadar hepsi cici lütfen . Evet mecburen başlıyoruz çünkü zaman var ve benim hocam isabetli bir karar olmuş bende severim kendilerini güzel anlatıyorlar. Hangi derslerden başladın nereleri çalışıyorsun?

Ben kusmustum sınava protesto edip girmedim hatta tarih coğrafyam zayıf benim onlardan başladım osmanliya kadar geldim tarihte, gecenlerde grip oldum gozumu acamiyordum ara vermek zorunda kaldım simdi tekrar basliyorum

Selamlar bacilar bende yillardir kpss mağduruyum, gercekten artik midem bulanıyor sinirim bozuluyor nefret ediyorum isminden bile bende basladim artik calismaya mecbur, benim hocam video dersleri takip ediyorum
İnşallah bu sene noktayi koyarsın hayirlisiyla canim o zaman. Uzadikca tadi kaciyo gercekten nasip faktörü tabi bir de..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…