2023aşılamayaptıranlar

Benim iğne etkisi 10. Günde geçti anca negatif verdi her gün takip ettim testler kafamı karıştırıyor bugün 12. Gün cuma kan verip öğreneceğim prodoctor bu o yüzden güvenemedim herkes yalancı pozitif veriyor yazmış 😕
Kan vermeden hiç bişey bellı olmuyor kanı bekle bence umutsuz olma canım idrarda testlerde cıkmıyor net olarak aşılama yapıp iğne olduğumuzdan vücudumuzdan atamıyıruz işte

Aşılamamın 10. Günü 🫣
Benim 9 günüm Cok sabirsizim ya klomen kullandim 3 yumurta büyümüştü aşılama olduktan sonra sancılar çektim kasiklarimda bacaklarında da ağrı sancı ve kramplar oluyor hafif mide bulantilarim mide yanmasi iki gün sürdü sırtımda hafif sancılar oluşuyor en çok bacaklarım ve kasiklarimda sancılar meydana geliyor baska da birşey yok hafif gazım da var Surekli tuvalete gidiyorum ya inşallah hamileyimdir Allah isteyen herkese nasip eder inşallah❤

Benim 9 günüm Cok sabirsizim ya klomen kullandim 3 yumurta büyümüştü aşılama olduktan sonra sancılar çektim kasiklarimda bacaklarında da ağrı sancı ve kramplar oluyor hafif mide bulantilarim mide yanmasi iki gün sürdü sırtımda hafif sancılar oluşuyor en çok bacaklarım ve kasiklarimda sancılar meydana geliyor baska da birşey yok hafif gazım da var Surekli tuvalete gidiyorum ya inşallah hamileyimdir Allah isteyen herkese nasip eder inşallah❤
Belrtilerimiz hemen hemen aynı mide bulantım yok sadece akıntınız varmı ve kasıkta ağrınız nasıl

Aminnn çok zor imkansız şeyler istemiyoruz rabbimden sadece anne olmak bi cana can olmak eşimize o güzel haberi vermek 🥹🥹 inşallah olucak duadan başka bsey gemiyor elimizden
Aynen öyle canım gerçekten de öyle… o güzel haberi vermek en kısa zamanda nasip olsun bizlere inşallah 🌸

Selam kizlar nasil gidiyor kacinci gündesiniz?
Ben bugün 8. günümdeyim.. rabbim hayirlisini versin🙏🏻

Selam kizlar nasil gidiyor kacinci gündesiniz?
Ben bugün 8. günümdeyim.. rabbim hayirlisini versin🙏🏻
Bende 6. Günümdeyim peş peşe alalım güzel haberleri insallah yürürken kasıgımda batma oluyor sizdede varmı ve sarı akıntı oluyor gögüs uçlarım inanılmaz acıyor gün içersinde sizdede varmı merak ediyorum tek bendemi

Bende 6. Günümdeyim peş peşe alalım güzel haberleri insallah yürürken kasıgımda batma oluyor sizdede varmı ve sarı akıntı oluyor gögüs uçlarım inanılmaz acıyor gün içersinde sizdede varmı merak ediyorum tek bendemi
Evet canim bendede kasik agrilari oluyor ve 6. günümde yani bundan 3 gün önce cok fenaydi kramp girmistik cok agrim vardi insallah tutunuyordur 🙏🏻 akintim var ama progesteron kullaniyorum o yüzdende olabilir.. canim insallah hepimiz hayirli güzel haberleri aliriz kaldi son 5 günüm 🥰

Kızlarrrrrr kimler kaçıncı gününde belirtileriniz nasıl nasılız bugün paylaşalım iğne etkisimi gebelik betirlisimi karşılaştıralım 🥹🥹🥰🙏

Kızlarrr acill bsey sorucam insallah cevap veren cıkarr 31 mart çatlatma oldum1 nisan aşılama oldum 8 nisan yarım doz daha çatlatma vuruldu bugun kan verdım betam 17 çıktı sizce hamılemıyım ne dersiniz acil destek

Kızlarrr acill bsey sorucam insallah cevap veren cıkarr 31 mart çatlatma oldum1 nisan aşılama oldum 8 nisan yarım doz daha çatlatma vuruldu bugun kan verdım betam 17 çıktı sizce hamılemıyım ne dersiniz acil destek
İnşallah hamilesindir canım ama buralardan okuduğum kadarıyla çatlatma iğnesinin etkisi 10 gün devam ediyormuş bence sen yarın tekrar bi test yaptır inşallah artmış olur değerin hamilesindir

İnşallah hamilesindir canım ama buralardan okuduğum kadarıyla çatlatma iğnesinin etkisi 10 gün devam ediyormuş bence sen yarın tekrar bi test yaptır inşallah artmış olur değerin hamilesindir
Normalde test günüm cumartesi yarın versem yıne bir günde artma oluyormu ki 🤷🏻‍♀️

Merhabalar hanımlar ilk aşılama yaptım adetim gecikti test yaptım çıkmadı kan testinde çıktı çok şükür tuttu ama düşük yaptım bu ikinci aşılamam 12. günüm evde test yaptım çift çizgi çıktı iğnelerin etkisindemi açaba yardımcı olun lütfen

Merhabalar hanımlar ilk aşılama yaptım adetim gecikti test yaptım çıkmadı kan testinde çıktı çok şükür tuttu ama düşük yaptım bu ikinci aşılamam 12. günüm evde test yaptım çift çizgi çıktı iğnelerin etkisindemi açaba yardımcı olun lütfen
Merhaba netleştimi kan testi verdinizmi sonra

X