2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
canım
kızlar benim beta hcg 2 gün önce 76 çıktı, bugün tekrar bakılacak, adet sancım oluyor arada, sizlerde de oluyor mu? endişelenmeli miiyim bilemedim
ben anlamıyorum inan ki eğer dış gebelik tecrüben yoksa tüp bebek gibi özel bir durumun yoksa bugün 300 çıksa da bisey değişmiyor ki aslında 1500 betaya kadar sabredip kan testi sonra dra gitmek. :) benim drum regl gecsin 5 ya da 7 gün sonra test yap 1500 lerde bana gel dedi

adet sancısı çoğumuzda var merak etme sonucun da çok güzel hayırlı olsun

Ya bide beni düşün nasıl heyecanla bekliyorum neyse haftaya 17 sinde gidiyorum aynen canım sağ Salim görelim de eşimle ilk defa bu çocuğumuzun herşeyine şahit olucaz ilk inde hamiş olduğumu telden söylemiştim.. doğuma kadar yanımda değildi doğumda bi ay kalabildi yanımda geri döndü falan.. 1.5 yaşındaydı oğlum biz yurt dışına gelebildiğimizde neyse ki şükürler Olsun

çok teşekkür ederim canım benim, benim doktorum da , haftaya cumaya kadar sabret dedi ama insan duramıyor :) tedavi gördüm ben, bıraktığım ay kendiliğinden hamile kaldım

çok teşekkür ederim canım benim, benim doktorum da , haftaya cumaya kadar sabret dedi ama insan duramıyor :) tedavi gördüm ben, bıraktığım ay kendiliğinden hamile kaldım
çok sevinfim cabım Allah sağlıkla kucsğına almayı nasip etsin değerin çok güzel ama 2 katı arttı yarım azaldı bunlar da etkiliyor bence süreci drlarım hiç sormadılar bile bana artış nasıldı die keseye baktılar o kadar aynen bence de haftaya cuma 1500 ü geçersin 75 150 300 600 1200 gibi gider :) 5 gün bile yeter gibi sana :)

Ayy çok sağol canım benimde evet iki gündür Akıntım fazlalaştı, ve gerçekten 2 gündür göbeğimin alt kısmı yani karnım ağrıyor gündüz uyumayan ben uyumaya başladım demek sebep bebişimizmiş kuzum benim Ya çok sağol hepimiz sağlıkla mutlulukla bollukla alalım kucaklarımıza bebişleirmizi

kanamam olduğu için ben kalkıp yapamıyorum o yüzden iyi yönünden bak keyifle sofralarınız olsun inşallah benim de en kısa sürede yemek yapacağım günlerim gelir
Dogru ya senin kanaman olmustu unutmuşum şimdi durumun nasil insallah iyileşirsin bir an once

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…