2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ne alakası var bende bu kadar bulantiyla rağmen dün öğlen nolduysa midem bulandı bı tikindim bı tikindim anlatamam.Bi anımız digerini tutmuyor

Kanama alanlarına çok takılmayın doktorunuz sorun yok diyorsa inanın ve bunun için strese girmeyin benim ilk hamileligimde 5h dan başlayan bir kanama 23 h kadar devam etti hemde öyle böyle değil musluk açmışsın gibi kan gelmişti doktor bir kap parça parça çıkartmıştı bebeğim düştügünü zannetmiştim allahtan kanamanin bebekle hiç alakası yoktu çok şükür belki ilk hamileliğimde çok çektım ama 38+6h normal dogum yaptım o yuzden kanama falan olunca tabiki doktora gidin ama size sorun yok benek iyi kanama farkli yerden derse içinizdeki şupeyi korkuyu bastirin çunku herşey stres korku ve edişeden gelir

Amin canım benim doktor zaten şu süreçte kesmesi lazımdı senini için canım trambofili testi yapılmadannkan sulandırıcı verilmesi çok yanlış senindi demi test yapmadan kan sulandırıcı vermişti pıhtılaşma yatkınlığı varmı bakmadan.

Evet canım benimdi. Hem corasprin hem oksapar iğne rapor bile çıkardılar

Ne alakası var bende bu kadar bulantiyla rağmen dün öğlen nolduysa midem bulandı bı tikindim bı tikindim anlatamam.Bi anımız digerini tutmuyor
Aynen bazen midem bulanıyor bitşeyler yemeye başlıyorum geçiyor ansızın olabiliyor. Kokular ile artıyor benim bazen

Merhaba arkadaşlar bu sabah benim de kanamam oldu .oksapar asprin kullanıyorum.doktor ikisinide bugünlük kesmemi söyledi.benim gibi olan var mı ? Siz nasıl bı yol izlediniz çok tedirginim

Merhaba arkadaşlar bu sabah benim de kanamam oldu .oksapar asprin kullanıyorum.doktor ikisinide bugünlük kesmemi söyledi.benim gibi olan var mı ? Siz nasıl bı yol izlediniz çok tedirginim
Geçmiş olsun. Bende de kan sulandırıcıyı kesmiştik 2 gün. Proluton depot iğne oldum 5 gün sonra bi daha oldum. Progestan fitil zaten kullanıyodum sabah 1 akşam 1 di. 2-2 kullanmaya başladım. Bi de 2 gün boyunca sürekli yattım. Sadece yemek yemeye ve tuvalete kalktım.

Kızlarrr bende 8+5 günlük hamileyelim Temmuz ayında gözüküyor doğumum ama endişelerim o kadar çok ki… ilk hamileliğim bebek ve kese sağlıklı gözüküyor ancak kalbi atıyor mu durdu mu diye sürekli düşünmekten kendimi alamıyorum inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi

Banada bugün progesteron iğne yaptılar alttan progesteron alıyordum zaten halada alıyorum yatak istirahatindeyim.simdi tekrar oksapar ve asprine baslanizdi nasılsınız peki

Öyle şeyler düşünmemeye çalış stres e gerek yok bebek için de senin için de stres iyi değil. İnşalllah hepimiz kucağımıza alacağız sağlıkla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…