2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yok yatıyorum hiç kalmıyorum gurbetteyim bi de böyle devam ederse kardeşimi çağıracağım
Canim sen hangi ulkedesin? ben de yurtdisinda yasiyorum. sana iyi yine bak igne vurmuslar, Norvecte oyle hap falan vermiyorlar asla bebek sagliklaysa yasar tutunur zaten diyorlar, hani dusuk yaptiysan zaten bir seyler yolunda degilmis gibi vs. dusunuyorlar

Sizinki 1000 leri çoktan geçmiştir 2000 lere gelmiştir belkide
Bu arada dün doktora gittiğimde 1800lerde çıktı değerim size yazacaktım unuttum. Doktor ikiz ihtimali olabilir dedi kafamda huniyle gezicem az kaldı yani bence normal arttı, tek diye düşünüyorum ama önümüzdeki hafta belli olucak. Alttan muayene yapalım keseyi görürüz dedi ben istemedim nasıl olsa yine gidicem önümüzdeki günlerde diye. İdrar yolu enfeksiyonu çıktı bir de. Sizlerde de var mı? Bakalım neler olacak...

Kizlar gunaydin ne yapiyorsunuz mide bulantiniz başladimi benim bu sabahtan beri midem bulaniyo ama kusma yok
Benim de sabahları ve gün içinde acıkınca bulanıyor kusma yok
Annesi bebişim büyüyor ondandır korkma tek korkmamız gereken kanama Allah korusun kanama olmadığı sürece ağrı sızı olacaktır 2 hamileliğim oldu deneyimli sayılırım
Sızlama bende de oluyor bende idrar yolu enfeksiyonu çıktı da ben ona bağlıyordum bebekten ötürü müymüş o

Benim de sabahları ve gün içinde acıkınca bulanıyor kusma yok

Sızlama bende de oluyor bende idrar yolu enfeksiyonu çıktı da ben ona bağlıyordum bebekten ötürü müymüş o
Büyüyene kadar sızı gibi oluyor benim her hamile farklı oluyor bazıları hiç hissetmiyor bile ama idrar yolları enfeksiyonu da ağrı yapar bide hamilelikte önemli Dr verdinmi sana ilaç falan

Büyüyene kadar sızı gibi oluyor benim her hamile farklı oluyor bazıları hiç hissetmiyor bile ama idrar yolları enfeksiyonu da ağrı yapar bide hamilelikte önemli Dr verdinmi sana ilaç falan
Evet verdi tek seferlik gece yatmadan önce içilen monurol diye bir toz antibiyotik verdi dun kullandim. İdrar kulturu istedi onu da verdim sonucu önümüzdeki günlerde çıkacak ben de gidip gostericem. Az bir enfeksiyon var ama erken gebelikte neredeyse herkeste bunu görüyoruz dedi yanma ve kaşıntı yok sadece sızlama oluyor arada.

Yok gurbet derken yurt dışını kastetmedim yine Türkiye deyim ama yaşadığım şehirde yalnızım bir eşim bir ben

Yok gurbet derken yurt dışını kastetmedim yine Türkiye deyim ama yaşadığım şehirde yalnızım bir eşim bir ben
bebim eşim yanımda ama bir bardak su vermedi desem yeridir yataktan çıkmam yasak olduğu halde sabah aksam annesinde yedi bir tabak yemek getirmedi tencere mi tasıyacağım dedi ben de anneme gectim

Kizlar bu arada hep okuyordum ilk zamanlar cok yorgun uykulu oluyormus herkes diye, ben yataga erken gitsem bile oyle guzel hic uyuyamiyorum, uykumu guzel alamiyorum, uyaniyorum hep, ozellikle gece 4-5 gibi tuvalete gittikten sonra bir daha cok zor dalabiliyorum. Sizde durum nasil, uykulu musunuz yoksa uykusuz mu?

Bende de tam olarak bu şekilde. Eskiden bu kadar çok su içmediğim için 4 gibi tuvalete gitmezdim. Şimdi tuvalete gidince uyuyamıyorum tekrar. Ve sabah 7.30 da kalkıp okula gidiyorum gün içinde uyuma şansım da olmuyor

Bende iki gündür uyuyamıyorum resmen ama aşırıda halsizim valla inş bu uyuyama ma sorunu tez zamanda geçer yoksa ben daha ilk aydan pert

Ben=siz vallahi. Her sabah 5 te uyanıyorum

Kizlar gunaydin ne yapiyorsunuz mide bulantiniz başladimi benim bu sabahtan beri midem bulaniyo ama kusma yok
Ben 3 gündür mide bulantısı ve kusma ile savaşıyorum.Ne yesem 10 dk sonra çıkarıyorum.Fakat sabah bulantısı değil benimki yemekten sonra oluyor.Dr um Primal önerdi.Bakalım bu akşam deneyeceğim

Çok uykuluyum. Gün içinde her saat kafamı nereye koysam uyuyabilirim Ama tuvalet için değil de sabah 6'da gözümü açıyorum, uyuyorum sonra 8'de tekrar uyanıyorum falan. Neredeyse her saat uyanıp duruyorum ben de anlamadım o kısmı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…