2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Valla bendd perişanım sola dönmeden uyuyamazdım şimdi soldan bıktım ara sıra sırt üstü yatıyorum canım ama bi zararı varmı bilmiyorum sağa dönünce zaten huzursuz oluyorum ağrı var gibi kendi kendine vücut dönüyor

Kızlar siz bu haftalarda beta baktınız mı? Benim durumum şüpheli olduğu için baktırdım. 57 binlerde çıktı. Geç döllenme olma ihtimali de var. Sizce değer nasıl? İki gün arayla yaptırdım. Artış var. Bu bebeğin büyüdüğünü gösterir mi? Sat 7 Ekim.

Bugün bende de aynı durum var. Yiyebiliyorken yiyeyim diye abarttım 2 kilo vermiştim ne güzel ben. Masterchef izlemeyi bırakacağım. Olur olmadık şeyleri canım çeker oldu
Canım nasılsın ağrın sızın varmı? Kanaman ne durumda daha iyi misin

Yok canım bebeğe niye birşey olsun bulantıların azalıyordur yavaş yavaş. Kaçıncı haftan şuan

Bende mide bulantılarımı inceleyip duruyorum şuan 9+3 deyim ilkini 9. haftada kaybetmiştim bugün korkumdan doktora gittim valla yalan değil çok şükür kendi iyiydi rahatlamıştım ama akşam kasık ağrım olunca yine keyfim kaçtı.

Düşünme öyle canım. İyidir bak bugün gitmişsin ne güzel. Büyüme ağrısıdır iniallah. Bende de aynı endişe var işte 8+4 te öğrenmiştim ben de kalbinin durduğunu. O yüzden korkuyorum. Hatta 2 hafta kalbinin durduğunu bilmeden randevuyu beklerken ilaçları kullana kullana gezmişim şimdi de bulantım hafifleyince diyorum bir şey mi oldu. 7+5 bugün daha. Kan sulandırıcıya bıraktım diye acaba kan gidiyo mu diye düşünüyorum nasıl yatacağımı oturacağımı şaşırıyorum.

Canım üzme kendini sende öyle inşallah hiç bir sorun olmaz. Kan sulandırıcı yüzünden zaten artmamışmıydı canım snein kanaman
Leke ve pıhtı devam ediyo canım. Birden kalkınca kasıklarıma karnıma ağrı gidiyor. Normaldir diyorum dua ediyorum. Sen nasılsın?
Bende aynı devam kanama alanlarım çoğalmış :) idare ediyoruz ama doktor şey dedi kanama alanı var diye düşük yapmıyor herkes dedi negatif düşünme dedi. Kanama alanı olup büyük büyük sağlıkla doğum yapan insanlar var bir sürü dedi

Benide eklermsiniz 23 yas 7 ekim son adet 2. Cocugum

Evet canım kan sulandırıcılar yapmıştı kanamayı. İşte hep bir şüphe ya pıhtılaştıysa kanım şimdi diye. Kanamayla 9 ayı geçirip sağlıklı doğum yapan çokmuş çevremde hep anlatıyorlar. Umarım bizlerinki üç ay dolunca kesilir. Yıpratıcı bir süreç. Sağlıklı günlerde güzel şeyleri konuşmayı nasip etsin rabbim tez zamanda. Alışverişlerimizi, cinsiyetlerimizi, isimlerimizi konuşalım inşallah dualarım hepimize

Kaşık ağrıları ara ara ben de de oluyor bıçak saplanır gibi bi anda özellikle sol da ama bence normal bir durum doktorlar öyle diyor rahim genişlediği için olabilirmiş ama evhamlanıyoruz işte ben de takıyorum kafama

Düzenleme yapıldı mı bu kayıtlarda bilgimi vermiştim benide kaydedin die ama unutuldu sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…