2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benim son hamileliğim de oluyordu doktorum içindeki biriken kötü kan akıyodur dedi progestan vermişti eğer Dr varsa genede danış derim belki sanada tek kullanımlık verir progestan

Canım ya o kanamalar en son hamileliğim de beni mahvetti sen kendini çok yorma genede olabildiğince dinlen ben dinlemedim hiç çoğaldı kanamalarım aman diyim dikkat et yat

Canım ya o kanamalar en son hamileliğim de beni mahvetti sen kendini çok yorma genede olabildiğince dinlen ben dinlemedim hiç çoğaldı kanamalarım aman diyim dikkat et yat
Neredeyse hiç kalmıyorum ama tamamen kırmızıya döndü. Hastaneyi aradım gelmeniz daha doğru olur dediler galiba hazırlanıp gideceğim

Neredeyse hiç kalmıyorum ama tamamen kırmızıya döndü. Hastaneyi aradım gelmeniz daha doğru olur dediler galiba hazırlanıp gideceğim
Canını sıkma canım ben ped yetiştiremiyodum düşün o kadar kanamam oldu içinde pıhtılı parçalar yoksa serumla durduruyor kanamayı

Yok sadece lavaboya kalkıyorum acildeki doktor biraz değişikti yemeğini bile yatar pozisyonda ye dedi
Bu kanamaları durdurmanın tek yolu sürekli yatmaktan geçiyor canım en azından risk bitene kadar sen yat bol bol canını da sıkma herşey güzel olacak ben yatmadım sonucu kötü oldu be im için ama ben 5 ay boyunca kanamalı geçirdim yatsaydım sonu güzel olacaktı ama kısmet sadece sana tavsiyem yat bol bol yorma kendini

canım ben inanmıyorum benim de kanamam var bebek sağlıklıysa yaşıyor sağlıksızsa maalesef gidiyor hiç kanaması olmadan giden bebekler de var can işi Allah işi bizlerle ilgisi yok

Yok yatıyorum hiç kalmıyorum gurbetteyim bi de böyle devam ederse kardeşimi çağıracağım

canım ben inanmıyorum benim de kanamam var bebek sağlıklıysa yaşıyor sağlıksızsa maalesef gidiyor hiç kanaması olmadan giden bebekler de var can işi Allah işi bizlerle ilgisi yok
Evet sağlıksızsa her türlü düşükle sonuçlanıyor ama bebekte bir soru. Yoksa yatmak çözüm oluyor

Tabiki Allah işi yiyecek ekmeği varsa yaşar o konuda katılıyorum ama ben kızımı kaybetmeden önce detaylı ultrasona girdim ve de herşeyi sağlamdı kanamalarım çoğalınca keseyi patlattı vede erken doğum oldu sonu hüsran sağlıksız sa dediğin gibi ama ilk 2 ayda düşüyor onuda yaşamışlığım var ama dr sorun yok demiş o yüzden diyorum ben demekki kanama alanı var yatarsa geçer o kanama alanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…