2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
65mm kese için erken olabilir. Benim 8 milimken görünmedi. Bu haftalar için normal dediler. Kaç günlüktu tam bilmiyorum ama 5+0 4+6 falan olabilir.tup olduğu için hesap neye göre yapiliyor bilmiyorum

Dur bakalım hemen umıtsız olma baska doktoradamı gozuksen acaba(

Nasıl eminsin. Benim tüp bebek olduğu halde emin değilim. Ki ne zAman dollendi biliyorum sperm ve yumurta birleştiren sonra rahime yerlesmesi herkeste farklı oluyor. Belki geç yer buldu kendine
Canım adetime 4 gün kala betam 37ydi ondan tahmin yürüttüm

Kasiklarda ılık ılık adet agrisi gibi ağrılar normal mi kızlar siz de de oldu mi acaba. Gün boyu arada oldu Bi telaş yaptım açıkçası. Şiddetli değil ama şükür

Hayır hâlâ göremedim. Geçen hafta salı gittim. Sadece keseyi gördük.bu salı tekrar çağırdı ama cuma gitmek istiyorum birkaç gün daha geçmiş olsun
Peki gordunmu bebegi
Birde adet e göre hesap yapmak gerekirse ben adete 6 gün kala 44 falan gördüm. Ama benim tüp bebek o nedenle hesap neye göre yapılır bilmiyirum şuan kaç haftalık onu da bilmiyirum.

Kasiklarda ılık ılık adet agrisi gibi ağrılar normal mi kızlar siz de de oldu mi acaba. Gün boyu arada oldu Bi telaş yaptım açıkçası. Şiddetli değil ama şükür
kaçıncı hafta? benim 4 haftalıkken ara ara oldu. hep adet olcam sandım. hatta bi gün baya şiddetli sol tarafım ağrıdı sol dizime vurdu. bi saat sonrasında sağ taraf ağrıyıp sağ dizime vurdu.

kaçıncı hafta? benim 4 haftalıkken ara ara oldu. hep adet olcam sandım. hatta bi gün baya şiddetli sol tarafım ağrıdı sol dizime vurdu. bi saat sonrasında sağ taraf ağrıyıp sağ dizime vurdu.
7. Haftadayim tam genital bölge üzerine doğru hafiften gidip geliyor rahimde kaynaklı galiba

Doktor bana ağızdan alınmaz o ilaç mahveder insanı dedi canım haklı da ben ağızdan aldım kova kova kustum bildiğin boğulacak gibi midem yandı 3 gün etkisi geçmedi resmen beynim uyuştu beyin kanaması falan geçircem sandım neyseki 1 haftadır vajinal kullanıyorum yan etki falan kalmadı
Evet ağızdan alıyor vajinal zoruma gidiyor. O da bulantımı artırıyor sanırım

Ara ara hep oluyor o ya vücutta farklı bi oluşum var normalsanırım olması hele adet günümde beni adet olcakmışım gibi hoplattı ağrı 2 gün

bana da vajinal alımda etkisi daha fazla dedi doktor. O şekilde alıyorum ama nerdeyse yarısından çoğu akıp gidiyo.

Gece zaten kalıyor dedi sabaha kadar içinde gündüz 1 saat erimesi bile yeterli bizim için dedi. Sabah akşam kullanıyorum ben fitili
bana da vajinal alımda etkisi daha fazla dedi doktor. O şekilde alıyorum ama nerdeyse yarısından çoğu akıp gidiyo.

Nasil ya ?? 5+2 de bebek girunmez sadece yolk sac gorunur. Bu nasil doktor unutsuz konuyor birdaha gitme ona bence. Daha cok erken bebegi girmek icin ben 6+4 te bebegi gördüm oda cok minik gorunmuyor bile. Lutfen kendinizi uzmeyin daha cok erken

O kadar kötü yapmıyor beni ama artık 2. Kutu bitiyor haliyle yan etkiler kendini göstermeye başladı.

Canım dur ne bu acele enseyi karartmak yok . 6.5 mm dimi yanlış anlamadım 65 yazmisinda. Yolk sac var diyorsun yakındır bebek bu kaç güne gelir yerine inşAllahhhh
6.5 evet ama bugün yolk saç göremedi doktor 3 gün geçti nce görmüştu başka bir doktor.Birde boşuna umitlenme dedi bana yüzü böyle yazık der gibiydi orda geçen yıla döndüm birden.Bebegin kalbi durduğunda doktorlar aynı öyle bakıyorlardı. Umitlenme derken tüm umutlarımı aldı.

Geç döllenme adete çok yakın bı zamanda olunca oluyor. Normalde yumurtlama adetten 15 gün sonraysa geç döllenmede adete 3-4 gün kala tutuyor.O zaman haftası ileride olsa bebek küçük oluyor.

3 gün önce yolk saç vardı bende kendi gözümle gördüm kese doluydu.Bugun hiç bişey goremed bide boşa umitlenme dedi.İnternete baktım kesenin 24 mm olması lazımmış bebeğin görünmesi için gerçekten benle dalgamı geçti anlamadım.Birdaha şehir hastanesinin aciline gitmeyecegim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…