2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
İki bebeğimde de 18. Haftada öğrendim , biraz bebeğe de bağlı öyle bir teknoloji olduğunu dusunmuyorum henüz. Ama bebeğin kemik yapısından falan yorum yapan doktorlar olabiliyor
Bılıyorum canım ama sasrdım teknoloji o kdr geliştimi artık 9 10 da da mı denılıo dıe cunku yukarda ankette 10 kışı oylamış aslında onların nasıl öğrendiğini merak ettim

Oksapar kullanıyorum zaten pıhtılaşma için işte ama rahimde değilde kanalda kanama var gibiydi en başta. Bir profesörden randevu aldık inşaAllah bir de o bakacak ama hafta olarakta düşük bakalım ne diycek. 10 gün var randevuya daha bu ara da kanama olmaması için dua ediyorum.

İlk 7. Hafta başladı o zaman hem aspirin hem oksapar kullanıyodum. Lekelenme olunca aspirini bıraktım iğne devam hala. 9. Hafta oldu 4 kere lekelenme tarzı oldu yatıyorum işte sürekli hayırlısı diyorum.
Hayırlısı olsun. Benim.ilk hamileligimdede kanamali olmustu. Kanamalilar kiz oluyor genelde

Kizlar kasıklarımda sancım vardı acile gittim kese 65 mm içinde yolk saç var ama embriyo yok.5+2 günlüğüm.Doktor umutsuz konuştu Embriyonun görünmesi lazımdı sanırım.Olmadi işte yine o kürtaj odasına gidicem zaten hiç tutamadım karnımı sevemedim içimden gele gele korktum hep. temmuz annesine olamayacağım. Ellerim bomboş yine

Hiç mide bulantısı baş dönmesi yaşamayan var mı ? Bende kasık ve göğüs ağrısı harici diğer hiç bişey yok. Kabızlık şişkinlik vs. Bile.
Al benden de o kadar. Aynisi resmen. Hiç biseyim yok valla bilmiyorum tedirgin oluyorum sonra diyorum ki aman herkesin ayni mi oluyor sanki. Karnım sisti o da indi

Bugün Kağan Kocatepe ile görüştüm kanama alanı varken leke gelmesi aslında daha yararlıymış kanama alanının büyümesini engelliyormuş öyle söyledi eger kanama alanı aşırı büyürse o zaman oksaparı kesmek gerekiyormuş. Yani üzülme leke geliyor diye bu aslında daha iyiymiş. İçerde kanamasız büyümesinden evet kese büyüdükçe vücut emebiliyor

Dur bakalım hemen umıtsız olma baska doktoradamı gozuksen acaba(

ben 4+3 te gittim kese 8 mm ydi. embriyo görünmüyodu. bence daha erken. geç döllenme yaşamış olabilirsin. sen gruba bakarak düşünme buradaki herkesin haftası senden ilerde. daha yeni yeni görceksin.

Leke şeklinde gelen kanamalar dan korkmamak lazım mış kanama alanının büyümesini engelliyormuş

Evet o doktor cok oiyi ve guzelce anlatiyor benım ilk doktor direk kalp atısı duyulmazsa kurtaj demisti neyazıkkı bole doktorlarda var ins hayırlı haberler alırız riskimizde iner

Evet o doktor cok oiyi ve guzelce anlatiyor benım ilk doktor direk kalp atısı duyulmazsa kurtaj demisti neyazıkkı bole doktorlarda var ins hayırlı haberler alırız riskimizde iner
Bazı doktorlar çok kötü canım gerçekten allah iyi doktorlarla karşılaştırsın.

Kabızlık bende oluyor ya öncekinde de olmuştu bundada var korkum bu defa kanama alanım var inşallah şu riskli süreç hemen geçer gider hepimiz için
Canım doktoruna danış mutlaka magnezyuma başla tabi kabızlık için etkili olan türevini kullanman gerekiyor. Çok faydasını görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…