2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kan sulandırıcı da kullanmıyorum canım ya bugün doktor kontrole çağırdı çok şükür kanama alanı falan yokmuş bebeğin kanamadan haberi yok ama yine de progestana devam edicez korkacak birşey yok bazen sendeki gibi bebek saglikli olsa da böyle lekelenme olabiliyo bende de endometriozis var kistim yapıyor heralde bu kanamayı diye düşünmeye başladım
Olabilir canım benim tek bebek sağlıkla gelsin de kanama olabiliyor dönem dönem bazıları 9 ay kanama oluyor kahverengi leke eski kan oluyormuş zaten taze yeni bi kanama anlamına gelmiyormuş inşallah sağlıkla alırız kucağımıza :) yarın bende gidicem bakalım ne diyecek

ben de de 20 güne yakın kanama oldu kesem de kanama alanı vardı progestan hala kullanıyorum ama kanamam 10 gündür yok 🧿 bu forumu bu nedenle kanama alanına ilişkin takip etmeye başladım ve bir çok arkadaşla da yazıştık ama bugüne kadar kanama nedeniyle bebeğini kaybeden de hiç okumadım bence içiniz rahat olsun bebekler çok sıkı tutunuyorlar 🙏🙏🙏
Amin canım benim inşallah benimkide geçmiştir sağlıkla gelsin bebeklerimiz

Hayırlı olsun en son HCG değeriniz kaçtı bende bugün kese görmeye gidiyorum. Biraz panik yaptım galibainsaalah dolu ve doğru yerindedir
Dünden beri belim ve göbek deliği cevrem ağrıyor
Canım benim vajinal ultrason ile 4+5 te beta 1266 ydı karından usg ile gordu ama netleştiremedigi icin diğer sekilde de baktı ama herkesin süreci farklı olabilir .. görebildiniz mi keseyi

Bana vajinal bakıldı.kese daha 8mm görmemesi doğal dedi bir doktor. Başka doktor baktı o içinde ki kabartı yolk olarak kabul edilebilir dedi yanın da ki doktora
ben var mı icinde biirşey dedim bana normal dedi açıklama yapmadi olması gereken yapış dedi
8mm iken kaç haftalikti acaba, benimkindede vajinal ultrason ile bakıldı 5+1 Ken 4mm dedi acil doktoru

Olabilir canım benim tek bebek sağlıkla gelsin de kanama olabiliyor dönem dönem bazıları 9 ay kanama oluyor kahverengi leke eski kan oluyormuş zaten taze yeni bi kanama anlamına gelmiyormuş inşallah sağlıkla alırız kucağımıza :) yarın bende gidicem bakalım ne diyecek
İnşallah güzel şeyler söyler benim içim gerçekten rahatladı bugün stresten de uzak durmamı söyledi stresten de olabiliyomus böyle

Ben kendimi çok daha beter bekliyordum ya ülser reflü falan olduğu için bende günde 100 kere kusarım sanıyodum yine iyi idare ediyorum bence ama zayıfladım gibi de geliyo tartı da yok evde
Yaa , insallah böyle kusma bulantı olmadan devam eder, ben ilk hamileliğimde aşırı kusuyordum 4 aylıkken bitti ilaçla filan oda, bu hamilelikte öyle gecicek gibi , bı ara tartilinda çok vermemeye çalışın kilo, sonra aserme dönemlerinde birden alınca bünye algiliyamiyor yediği burnundan geliyo insanın

Kızlar bı de bende baya baya iştahsızlık sorunu var ya sabah çok az kahvaltı yaptım ne öğle yemeği yedim ne akşam yemeği sadece bir mandalina yedim kahvaltıdan sonra hala asla aç değilim oyle bir kusmam da yok ama asla yemek yemek gelmiyo içimden siz napıyosunuz benim kadar uzun süre aç kaliyo musunuz biri beni yemek için ikna etmek zorunda kaliyo hep
Benim de canım sağlıksız şeyler dışında bir şeu istemiyor 😀 kendimi zorluyorum yemek için, aç bırakmıyorum, kan şekerim dln düşer bir de onla uğraşmıyım diye. Bugün 2 sıcak çikolata içtim onun vicdan azabını duyuyorum. Senin randevu cuma değil miydi? Gitmişsin sorun yokmuş sevindim

Evet ama şuan mümkün değil gibi. 😪 umarım benimle kalır. İğneye haplara rağmrn kahverengi akıntım ve karın ağrım devam ediyor. 😞 eylülde bebeğimin kalbi durduğunda almıştın bir hafta izin. Üst üste olunca çok dillensin de istemedim. Rabbim korusun artık 😪😪
Allah korusun, hayırlısı neyse o olsun, biz ne yaparsak yapalım herşey olacağına varıyor zaten 🙏🏻

Bende böyleyim ya.. Güya diyetisyen ile çalışıyorum. Diyet yapıyorum. Kilo da veremiyorum zaten. Aşırı da şişim. Midem çatlayacak sanki. Diyet yapmasam bu kadar şişemem o derece
Kilodan olamaz bu zaten hormonal heralde, diyetisyen neler veriyor hamilelikte? Ben de feyz alayım

Benim de canım sağlıksız şeyler dışında bir şeu istemiyor 😀 kendimi zorluyorum yemek için, aç bırakmıyorum, kan şekerim dln düşer bir de onla uğraşmıyım diye. Bugün 2 sıcak çikolata içtim onun vicdan azabını duyuyorum. Senin randevu cuma değil miydi? Gitmişsin sorun yokmuş sevindim
Cumartesiydi canım ama bugün yine baya kanamam olunca endişelendim doktora yazdım gelin dedi ama çok şükür bir sorun yokmuş bebek kanamadan etkilenmemiş inşallah bundan sonrası da sağlıkla ilerler. Yapacak bir şey yok ya ben de geçen gün hamburger yedim gece yarısı eşim canımın bı onu çektiğini görünce dayanamadı söyledi gerçekten çok lezzetliydi

X