2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
6 haftam bitti bugün benim de. Sıkma canını inşallah her şey güzel ilerleyecek

B
Ankara şehir hastanesi ben de merak ediyorum. Benim sezaryen doğum olacak özel oda var mı refakatçi alınıyor mu diye.
Ende etlik şehir de yapcam, Hüseyingazi de oturuyoruz bilkente gidene kadar yolda dogururum diye korkuyorum
Tek kişilik oda veriyolarmis , bazı kişiler hep tek odada kalıyorsun diyo , bı arkadaşta doğumdan sonra 2 kişilik odaya alınıyor dedi, ama gerçekten hemşire ve doktorların çok ilgili olduğunu duydum, refakatçi de aliniyormus

Kızlar bı de bende baya baya iştahsızlık sorunu var ya sabah çok az kahvaltı yaptım ne öğle yemeği yedim ne akşam yemeği sadece bir mandalina yedim kahvaltıdan sonra hala asla aç değilim oyle bir kusmam da yok ama asla yemek yemek gelmiyo içimden siz napıyosunuz benim kadar uzun süre aç kaliyo musunuz biri beni yemek için ikna etmek zorunda kaliyo hep

Ya çok üzüldüm , ama bnce yatmaya çalış yani bilmiyorumda,yanlış anlama canım , sağlık bu sonuçta,yerine başka biri baksa bı sure, Allah korusun daha kötü şeylerde olabilirdi, hakkında hayırlısını diliyorum canım senin için dua edicem

Bnde bugün aşırı bı bulantı vardı, o yüzden yiyemedim doğru dürüst , balkona çıkıp bı temiz hava alıp elimi yüzümü yıkadım yine kendime gelemedim, yememiz gerekiyo ama bnde ancak 1 bardak süt ve elma yiyebildim

Keşke ben de öyle olsaydım.. Ama hastalıksız iştahsızlık yani. Birde yanlış dua olurda

Bende bulantı da yok çok sadece ağzımın tadı yok yediğim hiçbir şey keyif vermiyo gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…