2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kan sulandırıcı da kullanmıyorum canım ya bugün doktor kontrole çağırdı çok şükür kanama alanı falan yokmuş bebeğin kanamadan haberi yok ama yine de progestana devam edicez korkacak birşey yok bazen sendeki gibi bebek saglikli olsa da böyle lekelenme olabiliyo bende de endometriozis var kistim yapıyor heralde bu kanamayı diye düşünmeye başladım

Arkadaşlar aranızda benim gibi göbüşü şişen var mı? 8 haftalık olduk daha erken karnımın çıkması için, bulantıdan çok bişeyde yemiyorum ama karnım şiş nedense.

Karından görmek için bekledim beta artışını ama çocuğu görememek korkuttu şimdide
Bana vajinal bakıldı.kese daha 8mm görmemesi doğal dedi bir doktor. Başka doktor baktı o içinde ki kabartı yolk olarak kabul edilebilir dedi yanın da ki doktora
ben var mı icinde biirşey dedim bana normal dedi açıklama yapmadi olması gereken yapış dedi

Arkadaşlar aranızda benim gibi göbüşü şişen var mı? 8 haftalık olduk daha erken karnımın çıkması için, bulantıdan çok bişeyde yemiyorum ama karnım şiş nedense.
Normal gebelik mi benim tüp bebek yumurta toplamadan beri hiç bir kiyafetme giremiyorum.
Ki karnımın inmiş hali bile kocaman ama bende yumurtlama devam etmiş

Canım beta 1200 görünmez aynen. Dün bı duygusalligima geldi bugün mantıklı dusunebiliyorum sabretmem lazim

Bilmek ayrı dert bilmemek çok büyük ayrı dert ya

Benim de şiş canım ama benimki bebekten değil gaz sikayetim yüzünden hatta doktor bugün ultrasonda bebegi zor gördü gaz bulutu arasından secmeye çalışıyorum dedi güldü ilk aylarda hormonlardan oluyo dedi

Kızlar prilam dr kullanan var mı aranızda? memnun musunuz?
En kullanıyorum bulantılarımı doktora belirtim doktor yazdı reçeteye. Şuanlık bir sıkıntı yok bulantımı hafifletti her sabah kahvaltıdan yarım saat önce yutuyorum akşamları da uyumadan önce hafif açlık hissedip öyle yutuyorum. Önceden uykudan bulantılarımın etkisiyle uyanıyordum ilaçtan sonra en azından uykum bölünmüyor. Gün içinde hafif bulantılarım oluyor ama

Kizlar merhaba bir sey sorcam benim gibi olan varmi acaba asiri bel ve sirt agrim var. Hani adet oncesi olurya bel agrir sirt agrir oyle bi ağrı. Azicik ayakta dursam dahada artiyor. Sabaha kadar uyuyamiyorum yatak batiyor sanki bana. İlk hamileligimde boyle bir sey olmamisti ondada asiri adet sancisi cekmistim. Bu agrilara dayanamiyorum artik endisede ediyorum

Ben varım ve daha 7 hafta bile yok. Patladım patlıcam yani, eteklere pantolonlara sığamıyorum. Feci haldeyim

Sırt ağrısı değilde bel ve kasık ağrısı baya çektim şuan 8. Haftadan gün aldım ağrılarım kalmadı özellikle 5.6.Haftalarda daha çok ağrı oluyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…