2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kan pıhtılaşması da hangiler bozuk çıktı faktör 5 felan mi?? Bende ca ile başlayan bozuk ve doktorlarin bir kısmı kan sula dirici kullan derken bir kısmı hayır bu düsuklerin sebebi değil deyip vermiyor

Sagol canim. Çok teşekkür ederim. Aynen dedigin gibi sersem gibiydim Ogün. Algı olayım yoktu. İlacın banada faydası oldu ama işte psikiyatri doktoru hamile olduğum için kesmemi önerdi. Kurtuluşu bu haplarda arama onlara sığınma dedi. 1 ay sonra eşinle seni tekrar bekliyorum kontrole dedi.

merhaba bence doktorlar böyle saçma sapan şeyler için çağırdıklarından doktor randevuları bulunamıyor çok nadir insanın aynı ki bazılarının biraz önde bazılarının biraz gerisinde makine miyiz sonuçta

Selam arkadaşlar meme ucunun etrafında kahverengi kısımda beyaz kabarcıklar oluştu bir tanesi çok beyazdı sıktım ama sanırım yapmamak gerekiyormuş sizde de oldu mu bu? 7.haftadayım bugün sol kasığımda batma gibi zaman zaman giren ağrılar oluyor sanırım rahmim genişliyor

1800 lerde görünüyormuş kuzum alttan mı baktı doktr

bende bugun gidiyorum suan uygulamada 7+4 bebek görcez dedi ama artık kalp atısıda duyarız diye düşünüyorum duymasakda görürürz kalbi bizim doktor acele etmiyor cok hemen normali 8 haftada kalp dinlemek demişti gecen ama ben biraz gec gidiyorum onun dedigi tarihten belkş kalpte bakar inşallah

Hadi inşallah güzel haberler ile gel
Benim randevum 11.10 da.

Merhaba kızlar ben dün doktora gittim 5+1di dün.. keseyi 4+5te görmüştük ama dün bebeği de gördük yolk saç ile beraber gebelik boş değilmiş. bir tık daha ilerledik çok şükür 3 aralıkta kalbini dinlemeye gideceğim inşallah.. Rabbim hepimize sağlıkla , sağlıklı miniklerimizi kucaklamayı nasip etsin.

Hayırlı olsun en son HCG değeriniz kaçtı bende bugün kese görmeye gidiyorum. Biraz panik yaptım galibainsaalah dolu ve doğru yerindedir
Dünden beri belim ve göbek deliği cevrem ağrıyor

İlk başlarda iyi gelmişti. Aklımdaki kötü düşünceler saçma sapan şeyler gitmişti. 1 tane içmek bana pek fayda etmedi galiba.

Teşekkür ederim, ever vücutlar ve isleyis farklı. Ağızlarından çıkan her söz değerli olduğu için böyle oluyor

Bende 7+4 deyim ne kadar benzer durumdayız sivilceler dolu dolu bazıları aciyor nasıl bir hormon vurgunuysa çarptı
Benimde öyle bir tane yanağında cıktı kocaman eşim diyor hayatımda sende bu kadar büyük sivilce görmedim dedim çocuğu orada buyutecem

Inşallah duyarsın 6+3ten sonra duyulmaya başlanıyor. Insallah o güzel sesi duyar mutlulukla dönersin

Kızlar benim bu sabah da lekelenmem oldu ya niye böyle oluyor korkuyorum artık gerçekten bebeğe bir şey olacak diye progestana rağmen kahverengi lekelenme normal mi

Kız ben hala yokum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…