2023 ŞUBAT MART GEBELİK PLANLARI TOPLAŞIN KIZLAR :)

Birde size birşey önericem Doktor MFK yani mehmet fatih karslı ben onun takviye edici godalarınıda kullanıyorum cok faydası var

Anladım inşallah birdahaki sefere tutar bakalım bende bekliyorum arada kasık ağrılarım oluyo regl olcakmışım gibi sizdede oluyomu
Sen şimdi çok yenisin sende aşılamadan sonrakı ağrılar o bendede oluyordu yumurtalar çatlıyor ediyor..ama genelde hep adet öncesi ağrım oluyor ondan anlıyorum adet olucam diye

Sen şimdi çok yenisin sende aşılamadan sonrakı ağrılar o bendede oluyordu yumurtalar çatlıyor ediyor..ama genelde hep adet öncesi ağrım oluyor ondan anlıyorum adet olucam diye
Benimde oluyo ama bu böyle cok nadir ve seyrek oluyo bilmiyorum bakalım inşallah tutmuştur

Hangisini kesin diyemem canım..ben eşimle birlikte kullandım bazılarını..ama kullandıklarım panacea bee advictor Athena fodega minera flora azoperm adendo
Anladım canım bendede flora minera bee advictor fodega panacea var eşimdede aynıları ekstra olarak azoperm var bunları kullanıyoruz aşılama oldum hala bırakmadım inşallah faydasını görürüz

Anladım canım bendede flora minera bee advictor fodega panacea var eşimdede aynıları ekstra olarak azoperm var bunları kullanıyoruz aşılama oldum hala bırakmadım inşallah faydasını görürüz
Athena al yumurta rezervi için ben hala kullanıyorum ve adendo çocuğun tutunması için..ben çok kullandığım için artık bazılarını bıraktım

Siz ne zaman çatlatma iğnesi vuruldunuz ve kaçıncı gününüz

Aklıma şey geldi bak çatlatma iğnesinden 36 saat sonra yumurtlama olduğuna göre bende Çarşamba aşılama oldum ozaman bugun 9.gün oluyor iğne etkisi devam ediyor olabilir canlar
Yok kuzum ya iğne etkisi yine de geçiyor. Bende 10 ncu gün öğrenmiştim mesela. Hemde hcg 2.39 ken sabah ilk idrarla yap bak nasıl olcak

Çoook yeniyim henüz 3 aydır deniyoruz ancak ciddi bi kasık ağrım var bu hafta yumurtlamadan sonra hiç geçmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…