2023 ŞUBAT MART GEBELİK PLANLARI TOPLAŞIN KIZLAR :)

Insallah ben de de etki eder ya. Daha önce femara ile 2 yumurta olmuştu bunda da 8-10 tane olsa bari 😅
Ama canım ben bir yerde okudum yumurta az olunca kalitesi yüksek oluyor..bak bana mesela bu kadar yumurtayla olmadı ama 1 yumurtayla o kadar gebe kalan varki..ben birde gonal f vurdursam söylicem sanki bu doz bana çok geldi

Ama canım ben bir yerde okudum yumurta az olunca kalitesi yüksek oluyor..bak bana mesela bu kadar yumurtayla olmadı ama 1 yumurtayla o kadar gebe kalan varki..ben birde gonal f vurdursam söylicem sanki bu doz bana çok geldi
Pco var bende o yüzden bu doz verdi. Çok ileri dedi doktor pcoya 🤦🏼‍♀️ ay balla yumurta olsa ayrı dert olmasa ayrı dert ya 🤦🏼‍♀️

Pco var bende o yüzden bu doz verdi. Çok ileri dedi doktor pcoya 🤦🏼‍♀️ ay balla yumurta olsa ayrı dert olmasa ayrı dert ya 🤦🏼‍♀️
Hiç derd etme bende sorun yok yine kalamıyorum..yumurta oldu hatda kızlar çoğul gebelik olucak biri bile tutmadı🤦🏻‍♀️

Hiç derd etme bende sorun yok yine kalamıyorum..yumurta oldu hatda kızlar çoğul gebelik olucak biri bile tutmadı🤦🏻‍♀️
Hersey vaktini bekliyor ben buna çok inanıyorum. İki gebeliğimde bana bunu öğretti. Çok istemek ile hayırlısını istemek çok fark ediyor. Şükür ki umutsuz değiliz. Şükür ki çaresiz değiliz. Bu ay ben cok umutluyum herkes buralarda poziitifleri havada uçuşturacak ❤️🤲🏼

Yavrum ben bu testlerin hiçbirinde sıfırlanmış değer görmüyorum 😅 etken gebelik testimde benimde kuruma çizgi gibi çıkmıştı kan vermistim 2.39 çıkmıştı değerim 😅 2 gün sonra 5 i geçmişti. Yani baya baya hamişsin sen 😍😍😍
Sanmıyorum canım yaa her sonuca alıştırmaya çalışıyorum aslında kendimi sonrasında çok üzülmemek için 🌹🌹 çok teşekkür ederim yine de güzel düşüncelerin için❣️

Insallah ben de de etki eder ya. Daha önce femara ile 2 yumurta olmuştu bunda da 8-10 tane olsa bari 😅
Canım bende önce 5 gün klomen kullandım sabah akşam kontrole gittiğimde 11 milimdi solda bir tane vardı sağda yoktu sonra gonal f kullandım cuma cumartesi pazar pazartesi kontrole gittim solda bir tane 18 bir tane 15 sağda 11 vardı akşamı çatlatma vuruldum zaten

Bilmiyorum canlar yaa bakın sizin yüzünüzden test yaptım yine silik çıktı ama sabahki neden negatif çıktı anlamadım yarın sabah tekrarlamadan anlamayacağım sanırım kafamda deli sorular ama öncekilerden silik çıkmış baksanıza iğne etkisi geçiyor diyorum anlamıyonuz 😂

Eklentiler

• IMG_20230202_152156.jpg
    IMG_20230202_152156.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 71
Mart ayı uğurlu olsun banada ve burda bekleyenlere🙌🏻bende şubatda aşılama yaptım ama olmadı .bu gün adetimin 2 günündeyim
Merhaba bişey sorabilirmiyim bende aşılama oldum pzartesi günü suan 4 günü ne zamana kadar yattınız ve ne zaman adet oldunuz hemen peşine mi oldunuz

Böyle bakıldığındaa silikleşmeye başladığı anlaşılıyor canlar en alttaki bugun

Eklentiler

• GridArt_20230202_152814623.jpg
    GridArt_20230202_152814623.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 69
Böyle bakıldığındaa silikleşmeye başladığı anlaşılıyor canlar en alttaki bugun
11 gün yapabilirsin doktorum bana iğnenin etkisi 10 günde cıkıyor demişti yada gidip kan verirsen daha garanti olur rabim isteyen herkese bersin bende bekliyorum ara ara kasık ağrılarım oluyo sanki ağdet sancısı gibi sizdede oluyomu

11 gün yapabilirsin doktorum bana iğnenin etkisi 10 günde cıkıyor demişti yada gidip kan verirsen daha garanti olur rabim isteyen herkese bersin bende bekliyorum ara ara kasık ağrılarım oluyo sanki ağdet sancısı gibi sizdede oluyomu
Evet canım en başından beri kasık ağrısı var bende canım hemde baya var ilaç etkisi sanırım bir sürü hormon yükleniyo ya

X