2023 ŞUBAT MART GEBELİK PLANLARI TOPLAŞIN KIZLAR :)

Hadi ilk hayırlı haberi senden alalım inşallah yaaaa ben kaset testlere gic güvenemiyorum ya. Direk kan testi vermeyi denesen kuzum

Hadi ilk hayırlı haberi senden alalım inşallah yaaaa ben kaset testlere gic güvenemiyorum ya. Direk kan testi vermeyi denesen kuzum
Kaset yaptım silik çıktı ama iğnenin etkisi diye düşünüyorum bugün erken gebelik yaptım onda da sonradan çizgi çıktı kan vermek için erken pazartesi veririm diye düşünüyorum ya da yarın sabah tekrarlarım çizgi çıkarsa yarın bile kan verebilirim inşallah hayırlı haberler veririz birbirimize

Kız merak etdim ya silik varsa demek var..atdınmı çöpe

İyikide yapmadınBen femara mesela denemedim..şimdi aşılamadan sonra fazla kanamam var..bu ay kalmasam belki femara denerim..ovitrelle 4 ay denedim olmadı.
Bende femara ve ovitrelle ile hamile kaldım. Ama benim ki malesef boş gebelik oldu kürtaj oldum. 1 sene geçti üstünden hiç hamile kalmadım. Bu kezde gonal f kullanıyorum bakalım inşallah güzel haberler gelir

Kız kaset test de silik çıkması için değerin 15-20 olması lazım demek ki var ki kaset test de çıkmış. 3 gün kalmış zaten kanda çıkar kesin. Bide test duruyorsa resmini atar misin canım bakalim

Bende femara ve ovitrelle ile hamile kaldım. Ama benim ki malesef boş gebelik oldu kürtaj oldum. 1 sene geçti üstünden hiç hamile kalmadım. Bu kezde gonal f kullanıyorum bakalım inşallah güzel haberler gelir
Aşılamada gonalf vurdurdum ben güzel yumurtalar oldu hatda o kadar fazla akıntım olduki..o zaman anladımki yumurtam çok ondan..ama çok olmakla diğil tutmadı

Kız kaset test de silik çıkması için değerin 15-20 olması lazım demek ki var ki kaset test de çıkmış. 3 gün kalmış zaten kanda çıkar kesin. Bide test duruyorsa resmini atar misin canım bakalim
Canım iğne etkisi işte bugun çıkmadı ya ondan anladım sııfırlanmış değerim en üstteki pazartesi yaptım altındaki ikisini dün yaptım

Eklentiler

• IMG_20230201_203851.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20230201_102240.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 87
Kız merak etdim ya silik varsa demek var..atdınmı çöpe
En baştaki ilk yaptığım zaman diğerleri 1 saat sonra ama sanmıyorum bişey oldugunu zaten

Eklentiler

• Screenshot_2023-02-02-11-50-59-79_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 85
  • IMG_20230202_120608.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20230202_115155.jpg
    70,9 KB · Görüntüleme: 89
Aşılamada gonalf vurdurdum ben güzel yumurtalar oldu hatda o kadar fazla akıntım olduki..o zaman anladımki yumurtam çok ondan..ama çok olmakla diğil tutmadı
Yaaa. Kac ml kullandın kuzum? Kac gun kullandın? Kac yumurtanın oluştu darlandım biraz ama kusura bakma meraktan çatlıyorum

Canım iğne etkisi işte bugun çıkmadı ya ondan anladım sııfırlanmış değerim en üstteki pazartesi yaptım altındaki ikisini dün yaptım
Yavrum ben bu testlerin hiçbirinde sıfırlanmış değer görmüyorum etken gebelik testimde benimde kuruma çizgi gibi çıkmıştı kan vermistim 2.39 çıkmıştı değerim 2 gün sonra 5 i geçmişti. Yani baya baya hamişsin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…