2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Merhaba kızlar iki gündür ateşim oluyor. Öksürük falan Sat 12 ocak oldu yeni bitirdim şimdi de ateş. Ovulyasyona etki edermi ovulyasyonum 26sı
Gribin ateşin lh hormonunu etkiliceğini sanmıyorum canım ama belki yumurta kalitesinde bi etkisi olabilir.Allah tez zamanda şifalar versin🤲

Eklentiler

• 4E935E85-E6C6-47F8-9BF3-6D4ED04B5689.png
    4E935E85-E6C6-47F8-9BF3-6D4ED04B5689.png
    140,5 KB · Görüntüleme: 31
Bu testleri kimde görsem t baya baya koyu oluyor yumurtlamada o test yapmadığın gün drgerlendirdiysen üzülme ama bence o dediği gün değil gibi sen yapmaya devam et regliden sonra kaçıncı gun
Değerlendiremdim canım o yüzden kaçırdım mı diye telaşlandım döngümde 13. Gün şuan 28-30 günde bir regl görüyorum

Bence degik gibi bnmde dün bundan daha koyu cikti sanirim bazen yedigm ictigimden yuksek cikiyor ben yapmaya devam ediorm bgun dha silik ama sanmiorm yumrtlama gunmn oldugunu cnku doktora gittigimde ortalama 17-18 de yumrtam catladi dun 11. Gunumdu adetmde 28-30 gunleri arasi. Bence sizde yapmaya devam edin
Teşekkür ederim edeceğim mecbur inşallah kaçırmadım 😊

Ameliyat yapıyor bu sıkıntıları diyorlar o yüzden istemiyorum canım ben hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
İnsallah canim. Ama ameliyat sonrasi esim teste gitmisti %80 di hareketlilik o ay sik iliski olmustu sanirim hareketlilik o yuzden dustu biraz. Simdi beslenmeye ekstra dikkat ediyoruz ozellikle ari sutu ve muz cok arttiriyor diye esim hergun yiyor bbakalim

Benim klomen ayında kist oldu
Sonraki ay ilaç kullandım kist için geçti adetle çok şükür
Sonra bir boş ay daha geçirdim adetimi bozdu çünkü kist
Bu adetimde daha yeni başladım
Yani 2 ay ara vermiş oldum
Ama ben iğne mutlaka isterim çoğuldan değil de kist korkusundan ki verir de doktorum öncekinde de iğne kullandım
merhabalar.benimde klomen sonrası kist oldu.bu ay ilaç kullanıyırum.2 tane çatlatma iğnesi olmama rağmen yumurtacığım çatlamamış

Kızlar benim tsh 3.50 ama her yerde gebelik için 2.50 altı olması gerek yazıyor.referans değeri de 4.2 normal gozukuyor doktor da ilaç falan yazmadı zaten bi bilginiz var mı

X