2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ben de öyleyim maalesef. Eşim işe gidiyor 7 gibi gün ağarana kadar zaten asla uyuyamıyorum ağardıktan sonra da direniyorum uyumamaya, sonra ne zaman uyuyakalsam artık 😢 bir de oradakiler ne yapsın Rabbim yardımcıları olsun 🙏🏻
Rüyada deprem görmüşüm .eşime diyorum deprem oluyor..bana diyor sen bakma haberlere..çok korkmuşum..haberlere bakıyorum ağlıyorum..orda olanlar o kadar zor durumdakı..

Cok haklısın kuzum ya aklım kaldı apar topar bı test yaptın attın bıdahada gırmedın dedım inşallah iyidir 😢 dusunme bakma bursada istanbul da marmarada cok yakın dıyolar , benım evımde 35 senelık 99 gormus ama ınsan dusundukce mahfoluyor sen bıde bu depremı hıssettın okuma bı sure bakma orda beklenıyor burda beklenıyor haberlerını. Hamılelıgın kesınlestımı naptın
Ahh bebegım tesekkur ederım🙏🙏sizde dıkkat edın lütfen.yok adetım 4 gun gecıktı sonra oldum ama 2 gun surdu sadece agrımda coktu.ilginç bıseyler oldu ama noldu bende anlamadım.zaten köyde fln kaldık bırıkı gun değişik gunlerdı.hala eve gırmeye korkuyorum.sen nasılsın bebegını gordunmu?

Deprem olacağını tahmin edebiliyorlarsa bu iki büyük depremi tahmin etselerdi 😔 eğer çok korkuyorsan evinizi değiştirseniz canım? Kiraya çıkın gerekirse
Kuzucum düşünüyorum ınsallah yaza. O zamana kadar bakarak olacagım.bır sekılde alısacagız.evet sımdı hepımızı manyak ettıler malesef uyku uyuyamıyoruz sayelerınde :KK43: yok eskı evler yıkılacak yok deprem olacak.arkadas yapılanmaya ızın vermeseydınız o zaman.

Rüyada deprem görmüşüm .eşime diyorum deprem oluyor..bana diyor sen bakma haberlere..çok korkmuşum..haberlere bakıyorum ağlıyorum..orda olanlar o kadar zor durumdakı..
Bende bugün sallandim yataktayım diyorumki deprem oldu kalk kalkamıyorum nasil psikolojiye girdim yaşamadığım halde yaşayanlara rabbim güç kuvvet versin

Canım samsun da ben tüm özellerde fiyatlar aynı oluyor diye biliyorum ama tabi ki sen yine de araştır. Olmadı fakülteye gidebilirsin aslında
Vajinismus geçmişim olduğundan vajinal ultrasonda bile geriliyorum canım anestezili ve naz yapabilecegim bir ortam istiyorum 😔

Canım samsun da ben tüm özellerde fiyatlar aynı oluyor diye biliyorum ama tabi ki sen yine de araştır. Olmadı fakülteye gidebilirsin aslında
Vajinismus geçmişim olduğundan vajinal ultrasonda bile geriliyorum canım anestezili ve naz yapabilecegim bir ortam istiyorum
Naz derken kendimi çekebiliyorum bazen vajinal ultrasonda

X