2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

2 güne pik görür müyüm sizce? Yoksa yarın pik olur mu dersiniz 🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_20230118_165148_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230118_165148_com.android.gallery3d.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 45
Yarın olabilir bu testlerde diğerleri gibi çok daha koyu belirgin çıkmıyor t çizgisi. Şimdiden gün aşırı değerlendirmeye başla bence
1 gün dolu bir gün boş yapıyoruz dün sabah yaptık 🙈 o zaman bugünü de değerlendirmeli miyim? Artımed ovülasyon bende ki ve ilk hamile kaldığım zamanda bu ovüyle kalmıştım yine şans getirsin bana 🙏🏻🤍

1 gün dolu bir gün boş yapıyoruz dün sabah yaptık 🙈 o zaman bugünü de değerlendirmeli miyim? Artımed ovülasyon bende ki ve ilk hamile kaldığım zamanda bu ovüyle kalmıştım yine şans getirsin bana 🙏🏻🤍
Aynen bugün de değerlendirin ☺️ Sağlıkla nasip olur inşAllah 🤲🏻

Sağ üst taraftan menüye tıklıyorsun, Share Chart and Data diyorsun Create/Preview Home Page'i seçiyorsun. Preview Your Home Page başlığı altında ( Share bende çalışmıyor çalışırsa oradan da yapılır sanırım ama çalışmadığı için başlığın altındaki linki kopyaladım) 😅
BENİM MAX İNGİLİZCE SEVİYEM BU

BENİM MAX İNGİLİZCE SEVİYEM BU

Bu video var ya benim kötü gün dostum cidden bak kayıtlı duruyor instagram da ne zaman canım sıkılsa en az 10 kere seyrediyorum 😂😂😂 modum yükseliyor bide biz arkadaşlarla yurt dışına gitmiştik tatile sadece birimiz düzgün konuşuyordu diğerlerimizin seviye buydu aramızda da özel bir yeri var bunun 😍😍😂😂

Kızlar birsey sorucam instagramda burda da deva lokman bursa karşıma çıktı bitkisel ürünler vs hazırlıyorlarmiş kullanan varmi

Bu video var ya benim kötü gün dostum cidden bak kayıtlı duruyor instagram da ne zaman canım sıkılsa en az 10 kere seyrediyorum 😂😂😂 modum yükseliyor bide biz arkadaşlarla yurt dışına gitmiştik tatile sadece birimiz düzgün konuşuyordu diğerlerimizin seviye buydu aramızda da özel bir yeri var bunun 😍😍😂😂

Bak bu daha belli yazılı 😂😂

X