2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ayy bızde senı cok ozledıkk bebegımmm💕💕💕 haftasonları maraton gıbı gectıgı ıcın çalısana o yuzden cok gıremıyorum h.sonları.bugun gune guzel hberlerle uyandık 2 hamişle😊🐥darısı her gunumuze dıyelım.sen yokken baya atraksıyonlar oldu ne zorluklarla ne degerlendırmeler yaptık 🤣 sen nasıl oldun hayrıs hanımın keyıfler yerındemı bakaymmmm😻😘

İyi valla kuzucum bende buralardan uzak duruyordum herşeyi takip edince daha çok strese girdim gibi hissediyorum. Bir süre gruba yazmayıp kabuğuma çekilmek iyi geldi bana. Bu ay bende ateş takibi yapmamaya karar verdim bi ovülasyon testi yaparım tahmini pik gününden 1-2 gün önce başlarım genel olarak herşeyi salasım var valla çok yoruldum
Sen regl mi oldun 😔

Selam kızlar, Bat 31 Ocak 3 günüm var. Sol kasık ağrısı çekiyorum akşam olunca daha bir arttı sanki özellikle de bu akşam 😔 daha önce 2 kaybım var böyle belirtim olmamıştı.
Solumda sanki bir şey var sızlıyor saniyelik olarak. Beyaz akıntım var ama çok değil. Böyle belirti yaşayan var mıdır?
Merhaba ben ilk hamileliyimde yani hamile kaldim amma bebeğim kalbi atmamışdı. O zamanlar sol tarafimda ağrılar olusmusdu sonra yerlesme kanamasini gordum regldan 4-5 gün önceydi ve hmileliyum boyu o ağrı solumda devam etti

Cano bu ay ben akışına bıraktım her şeyi. Yumurtlamaya yakın birkaç gün ölçeceğim ateşi. Yükseldiğini görünce de bırakacağım. Adet gününe kadar ölçtüm geçen ay o kadar stres olduğumu fark ettim ki. Son ana kadar ölçmeme kararı aldım. Akışına bıraktım çok takip yapmıyorum zaten bu ay da olmazsa doktor gelin demişti.
Bende aynı şekilde ölçmedim, dün eve gelince bugün ölçtüm ilk.
Seninle yumurtlamamamiz bir oldu geçen ay. Bakalım bu ay nasıl olacak.
Ben döngünün 18. Gunundeyim.
Senin daha erken sanırım.

Hayır yaptırmadım genel kontrole gittim sadece orda da doktorun smear testi aldı, yumurtalarıma baktı her şey güzel tekrar hamile kalabilirsin dedi yolladı
Bende de öyle oldu ultrasonda bir sıkıntı yok yumurtalar var büyüyor çatlıyor kan tahlillerimde sıkıntı yok. Sadece yakın zamanda sezaryen olduğum için bekle diyordu doktorum meğerse hormonlarımda sıkıntı varmış. 4 aydır deniyorum olmuyor demek ki bu yüzden diyorum. Sende dış gebelik geçirdiğin için hormonların oynamış olabilir. İnşAllah regl olmazsın hamilesindir ama regl olursan 3.günü hormon testi yaptır bence ☺️

Bende de öyle oldu ultrasonda bir sıkıntı yok yumurtalar var büyüyor çatlıyor kan tahlillerimde sıkıntı yok. Sadece yakın zamanda sezaryen olduğum için bekle diyordu doktorum meğerse hormonlarımda sıkıntı varmış. 4 aydır deniyorum olmuyor demek ki bu yüzden diyorum. Sende dış gebelik geçirdiğin için hormonların oynamış olabilir. İnşAllah regl olmazsın hamilesindir ama regl olursan 3.günü hormon testi yaptır bence ☺️
Yok boş derken kese vardı bebek yoktu, ama olursam baktırcam mutlaka birde rahim film mi istiyorum

Hiç karartma canım içini inşallah bir sıkıntı yoktur yeniden bir yol önerir doktor zaten benim kist o adetle sökülmedi o yüzden az gelmiş doktor dedi bir ay ilaç kullandım düzenleyici bir sonraki adet azda olsa eski haline döndü şükür sonraki adetim tam eskisi gibi oldu zaten bu ay da femara kullandım bakalım daha yeni iğne oldum. Senin inşallah sadece klomen kaynaklıdır ve devam edersin yine bu ay tedavine zaten klomen bir sonraki ay da oluyormuş etkisi eper okuduysan yorumları klomenden sonraki ay gebeliği olan olmuş epey
Ay inşallah canım ya kistim felan yoktu femaradan dolayı olduysa bilemiyorum inşallah olmamıştır benim zaten adetim kısa sürüyor üç gun maksimum dördüncü gün lekelenme olaraj gelip bitiyordu ama bu şekilde de olmuyordu ikinci günü yoğun olurdu hakkimizda hayırlısı canım inşallah dediğin gibi bu ay etkili olur senin de femara da ilk ay kullanan çok kişi de hamile kalmış okudum bayağı

Ay inşallah canım ya kistim felan yoktu femaradan dolayı olduysa bilemiyorum inşallah olmamıştır benim zaten adetim kısa sürüyor üç gun maksimum dördüncü gün lekelenme olaraj gelip bitiyordu ama bu şekilde de olmuyordu ikinci günü yoğun olurdu hakkimizda hayırlısı canım inşallah dediğin gibi bu ay etkili olur senin de femara da ilk ay kullanan çok kişi de hamile kalmış okudum bayağı
Klomen de duydum da femara da hatırlamıyorum kist olanı okuduğumu, madem adetin de az oluyormuş normalde o zaman dediğin gibi sadece ilaç etkisidir inşallah. Senin de bu ayın olur inşallah canım hepimize uğurlu şifalı gelsin bu ay 🙏🌺

X