Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım ne durumdasın ben şubata gectim malesef ateşine baktım iyi gidiyor döngün baya uzamış inşaallah tutunur bebişin

canım ne durumdasın ben şubata gectim malesef ateşine baktım iyi gidiyor döngün baya uzamış inşaallah tutunur bebişin
Evet canım bu ay klomen tedavisi gördügüm için uzadı canım ilk defa kullandım klomen 3 gün oldu çatladı sonunda sabırsızlıkla bekliyorum canım . Oldun mu sen adet kuzum

hadı ınsallha guzel haberlerını beklıyoruz kuzucummm

evet canım 22 tam gününde oldum nasip degilmiş şubata nasip olur inşallah
Eger ki bende adet olmazsam ocagın son günü 31 ocak 10. Günüm oluyor inşallah sizlere ocak kapnışını çift çizgi ile yaparım kuzu bu ay nedense çok heycanlıyım umutluyum neden bilmiyorum

Eger ki bende adet olmazsam ocagın son günü 31 ocak 10. Günüm oluyor inşallah sizlere ocak kapnışını çift çizgi ile yaparım kuzu bu ay nedense çok heycanlıyım umutluyum neden bilmiyorum
senden umutluyum şubata geçsem de canım takip ediyorum güzel haberlerini alırız inşallah

Bir şey soracağım ateş kaç olmalı ben hani sizin gibi detaylı ölçemiyorum yataktan çıkmadan ancak iş yerine gelince ateş Ölçerle ölçıyorum ama herhalde böyle olmaması gerekiyor
hareket hali ateşi değiştirdiği için o olmaz yani bende cok detaylı bilmiyorum ama burda öğrendiğim kadarıyla uyandığın gibi daha yataktan kalkmadan ölçmen lazım

Hatırlıyorum onu zaten kız ne bekliyordun ondan hamile olsan bile o zaman çıkmazdı ki Ateşin çok iyi gidiyor maşaAllah patlat bir test sabah gözümüz şenlensin
Patlattım öğlen negatif çıktı ateşte yalan söylüyor bana artık adetimi bekliyorum bari yeni aya geçerim. Modum çok düştü vallaha ya

Bir şey soracağım ateş kaç olmalı ben hani sizin gibi detaylı ölçemiyorum yataktan çıkmadan ancak iş yerine gelince ateş Ölçerle ölçıyorum ama herhalde böyle olmaması gerekiyor
Eczanelerde satılan ucuz dijital ateş ölçerden alabilirsin iş görüyor. Sabah uyandığın gibi kalkmadan dilinin altından ölçeceksin canım ateşini. Ben de buradan öğrendim ve internetten de araştırdım böyleymiş doğrusu.

Merhaba Hanımlar..
Zorlu hgs sürecinden sonra minik operasyondan sonra tıkalı olan sağ tupum açıldı. Bu ay 10. Gün yumurtam 19mm çıktı.
17. Gün kahverengi akintim geldi. (1 kez geldi )
İnternete çok bakındım ama net bir şey bulamadım. Başına böyle bir durum gelen var mı? Yerleşme kanaması mi? Yoksa yumurtlama kanaması mi? Çözemedim.. bat 2 şubat..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…