Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama testiylemi 10 Aralık oldu yumurtlammi
Ovulasyon testi ile takip ettim çatlamayi 10 Aralık öğleden sonra silikleşmeye başladı 11 Aralık'ta emin oldum soldaki iki ovülasyon testi de negatife dönmüştü

Eklentiler

• IMG_20221211_120732.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_20221210_122658.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 57
Birşey soracağım ben size bu belirtileri genelde adet öncesi yaşıyoruz ya hamilelikte de mi adet öncesi oluyor yani hep öyle mi denk gelir
Yani adet bitişi hemen yumurtlayanlar var aslında ama tabi yerleşti etti derken en erken döngünün 16-17. Günü belli olur hemen adet bitimi yumurtlarsan adetin 3 gün sürüyorsa mesela. Ama benim adete 10-12 gün var

Evet şişerde canım sanki balon şişirmisin gibi kocaman olmaz ama sana agırlık var gibi
Gelir tabi bunlar adetkende olmuyorsa canım
Evet damarlanıyor. Mosmor cıkıyor valla damarlar. Hele sutyenı gıydıkten sonra cıkarması ölüm gibi oluyor . Benım bır hafta kadar sızladıda ama suan sadece uclarına dokunamıyorum ateş gıbı yanıyorlar.

He o benim işte birgun kala yapmstm burda hepimiz bi gaza geldikti inşallah seninki doğrudur
Vallahi bence iki mağdur sarılalım aşko hahaha benimde kesin doğru değildir seninki daha netti bide seninkinin yanında benimki hiç ciddiye alıncak gibi değil biz sessizce şubatı bekleyecez bu gidişle

İşin ilginç
O zaman elimdeki artımed testleri hamile olduğum kesinleştiği zaman keyfi kullanayım sahtekar oldukları bir kez daha kanıtlansın
İşin ilginç tarafı üzerinde T1 ve T2 olan artimed doğru gösteriyor tek T gostergesi olan gösteremiyor

Benimde göğüsler fena geçen ay da böyle olmuştu adet öncesi hep böyle olur gerçi ama geçen ay sandım ki hamileyim ama maalesef bu ay da yine ağrı acı başladı
Benım adetken hıc boyle olmadıgı ıcın ben dırek goguslerden anlıyorum canım. Ekımde kımyasal gebelıgımdede boyle olmustu ama bu kadar degıldı. Ve bır gunde belırtım gıttı sabahına drger dustu. Bunda suan hala acıyor cok. Umarım saglıklıdır bebegım. Damarlar cıkıyor mosmor. Sutyen gıydıkten sonra cıkartınca cok acıyor. Gıysı degse acıyor ateş gıbı yanıyor

Benim de yanıyor içten mi yanıyo dışa da gidiyor mu sıcaklık diye kocama ellettim evet sıcak dedi bu adet ağrısı değiiiiil. Bak göööör gelcek bebekleeeer

Bu ölçümleri sabah uyanıp yataktan kalkmadan ve dil altından yaptınız demi
Evet canım ve benjm ateşte hemen hemen ilk ayimdi ondan öncekini yarıda başladım hatta 9 unda yumurtlama beklerken 12 sinde oldu ordan adet gecikse bile zaten 3 gün geç gelicek diye düşünerek bekliyordum adeti aman gecikti hamile miyim diye düşünmemek için

Yumurtlama hızım artsın diye havuç yedim ben. Eşim nasıl olsa şehir dışından döndü hazırım diye
Ha evet ben bide iki gün pik olunca iki tane de havuç yedim hehe anca silikleşti bak yüz tane test yapmak zorunda kaldım

Eklentiler

• 0EE2C90C-F416-47FE-B88F-9B71B14D336F.jpeg
    79,6 KB · Görüntüleme: 63
  • 0CA5914C-DA21-47E4-BEE1-461CC7E95EA7.jpeg
    90,7 KB · Görüntüleme: 44
  • 46B686C6-6A44-47DB-AE2D-5D573C50DC40.jpeg
    101 KB · Görüntüleme: 46
  • CA56BE96-7A0E-4EC9-84B8-6C4D0AB607D3.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 50
Vallahi bence iki mağdur sarılalım aşko hahaha benimde kesin doğru değildir seninki daha netti bide seninkinin yanında benimki hiç ciddiye alıncak gibi değil biz sessizce şubatı bekleyecez bu gidişle
Ben an itibariyle gittim şubata zaten kıyı kıyı gerçi bellide olmaz belki seninki koyulasir bat ne zamn

Güvendiğim tek test ovülasyonda da hamilelikte de laboquik oldu. Hassaslığı güzel. Mesela artimed ovulasyon testi de güzel değil yaniltiyor

Canım hamilesin galiba öyle hissettim çünkü dokunamıcak üzerine yatamıcak kadar acıyor hamileyken. Kız bu arada siz nerden çıktınız anamm sessiz takipçimisiniz yoksa iki üç farklı isimler görmeye başladım

Katılıyorum oğluma hamileyken 10 gün önceden göğüslerim füze gibi olmuştu damarlar fortlamıştı ve yürürken sallanır ya göğüsler ozaman bile acı çekiyodum yüksek ihtimal gebelikte öyle oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…