Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ovülayson bende geçen ay yapmadım bu ay yaptım pik gördüm değerlendirdim ama bilemiyorum oldu mu folik asit doktor kan tahlilime göre gerek yok kullanma değerin yüksek zaten dedi bıraktım
Folik asit vücutta depolanan bişey değil bildiğim kadarıyla. Hamile kalmak isteyenler kullanıyor hep. Tabi doktor en iyisini bilir ama tüm doktorlar veriyor

Bende tam yazacaktım bir arkadaşfa daha çizgi çıkmıştı diye eğerki doğru çıkmazsa sıradaki lanetliyceğimiz test markası belli oldu artımedden sonra

Para verdik o kadar toptan aldık 20 li falan çöp oldu.
O zaman elimdeki artımed testleri hamile olduğum kesinleştiği zaman keyfi kullanayım sahtekar oldukları bir kez daha kanıtlansın

O zaman işin rengi değişir. Varsa çıkardı ama yine de umudu kesmeyelim. Yanılma payı bırakalım geç döllenmedir veya test sk tarihi geçmiştir vb.
Bi arkadaşta bu testten yaptı çizgi çıktı başka testlerde çıkmadı o yüzden pek inanamadım ya o yüzden günümü beklemeye karar verdim canım günüm geçerse testi tekrarlarım yalancı pozitif olabilir gibi

Insallah kuzum senınledır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…