Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AA ben battan geri 14 saydım ondan 9 dedim 12 günmüş ay maşallah ben test yapamam heralde çok korkuyorum direkt negatifi görmekten o yüzden bekleyebildiniz kadar beklemeye çalışıyorum

+1 bazen yumurtala catladiktan bi gün sonra test yapsim geliyo sanki hemen olcak bende cok tez canliyimdir tabi hayırlısıyla olsa bi
Benim en son memelerim böyle 14 yaşında ağrımıştı süt gelmişti hemen doktora götürmüştü annem. Hipofiz adenomu çıkmıştı. Hamilelik dışında prolaktini yükseltiyormuş süt gelmesine sebep oluyormuş bu da gebelik şansını düşürüyor çünkü vucüt kendini gebe sanıyor. Yani nerdeyse 14 yıldır başıma gelmeyen olay ya bebekten ya da hipofiz adenomu korunmadığımı anlayıp kötü bir şaka yaptığı için geliyor

Kızlar merhaba bata 3 var ben şimdi yine test yaptım 3-4 gündür bulantım varda çizgiyi gören varmı acaba benmi yanlıs görüyorum flaşlı çektim ama flaşlı da parlayınca gözükmüyor

Eklentiler

• 7842DD6A-F484-43A7-8DA4-09F7C791713A.jpeg
    427,6 KB · Görüntüleme: 71
  • 42E45242-478E-4E9D-8513-DB96E58265D4.jpeg
    369,4 KB · Görüntüleme: 71
AA ben battan geri 14 saydım ondan 9 dedim 12 günmüş ay maşallah ben test yapamam heralde çok korkuyorum direkt negatifi görmekten o yüzden bekleyebildiniz kadar beklemeye çalışıyorum
Ortalama 10-11. Günden itibaren testlerde çıkmaya başlıyor. Evlatlar cesur anneleri sever korkma. Negatif görürsen de üzülme belki daha yeni tutunuyordur. Geç döllenmedir vs. Adet görene kadar hergun sabah bir test yapabilirsin.

Bazen belirtiler psikolojik mi acaba diye düşünüyorum ama bu kadarda olmaz belirti diyorum sonra insllah belirtidir hepimizin

Kızlar merhaba bata 3 var ben şimdi yine test yaptım 3-4 gündür bulantım varda çizgiyi gören varmı acaba benmi yanlıs görüyorum flaşlı çektim ama flaşlı da parlayınca gözükmüyor
Yaa yine şu uyduruk artimed test değil mi bunun markasi

Şey yapcam pozitifi görene kadar her testi videoya çekicem. Görüyorum öyle videolar çok hoşuma gidiyor. Ağlamakta üzülsek de bir gün biz de mutluluktan ağlayacağız kızlar

Hamile olduğumu gosteremeyen test alttakinin aynısı artimed

Eklentiler

• IMG_20221221_223324.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 68
Ovülayson bende geçen ay yapmadım bu ay yaptım pik gördüm değerlendirdim ama bilemiyorum oldu mu folik asit doktor kan tahlilime göre gerek yok kullanma değerin yüksek zaten dedi bıraktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…