Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yavrum adetim başladı o yüzden yükselmesine şaşırdım. Hamile olduğumu düşünmüyorum dediğin gibi belki ateş yarın düşer

İnşallah güzel haberler al aşkim yok kız ben korunuyorum bu ay

Allah Allah ben de anlamadım. Nasıldı peki sabah gelen kanama.

fnd_50 canım ateşin düşmemiş bir tık geri yükselmiş

fnd_50 canım elinde test varsa yapsana bakalım. Bak benim öğrendiğim günde ateşim düşmüş.

Bugün bat günün dimi Ay İnşAllah güzel şeylerin habercisidir

Kuzu sen geç bida yumurtlamış olabilirmisin ya mesela dünkü düşüş yerleşme düşüşü bugünkü gelen lekede yerleşme lekesi olsa felan çokmu uçmuş olurum acaba

fnd_50 bebegım yap bı test daha bol nasılsa

Canım fnd_50 test yap bekliyoruz kuzum

Kuzu benim de öyle oldu hatta aa yükseliyo diye sevinmiştim regl oldum ama

canım testin varsa test yap bizde meraklandık
Kızlar gündeminizi meşgul ettiğim için kusura bakmayın lütfen. Benim durumla kafayı bozacakmışsınız gibi hissettirdim sizi sanki. Özür dilerim. Hamile olduğumu düşünmüyorum. Ateşim 36.4 e düşer diye düşünmüştüm ama sabah 3 kere arka arkaya ölçtüm bir kere 36.6 iki kere 36.7 çıkınca 36.7 yi baz aldım. Ama adet oldum yani. Kanamam bayağı başladı yerleşme olduğunu düşünmüyorum. Yine grip hasta oldum şu ara belki ateşim o yüzden bir miktar yükselmiş ya da yüksek gösteriyor olabilir. Zamanınızı ayırıp merak ettiğiniz için ayrıca teşekkür ederim zamanınızı çaldığım için de hakkınızı helal edin lütfen

Benim ilişkiden 5 gün sonra başlamıştı bel ağrım ve pozitif çıktı umutlandırmak gibi olmasın ama

Ne kusuru kız keşke bebiş olsaydı ama nasip değilmiş belliki senin bebe 15 ayı tamamlamadan gelmicek tıpkı benimki 10 ayı tamamlamadan gelmiceği gibi hastasın diye ateşin yüksek çıkmış canım bende gripken ateşim yüksek çıktı 2-3 gün şimdi normale döndü

Estağfurullah yavrum birbirimiz için giriyoruz buraya

Dün doktora yumurta takibi için gittim kızlar 16mm hatırlarsanız. Bügün ateşim böylr çıktı çatlamıl olabilir mi. Döngümün uzunluguna aldırmayın tedavi ile devam ettik bu ay

Eklentiler

• 1C2ED4A0-CC01-41C5-A76B-601B241AC1F3.jpeg
    147,4 KB · Görüntüleme: 40
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…