Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben ben ben… yumurtalığım ağrıdı yumurtlama boyu. Sonra hafifledi şimdi yine bıçak gibi değişik başladı

Kuzu sen geç bida yumurtlamış olabilirmisin ya mesela dünkü düşüş yerleşme düşüşü bugünkü gelen lekede yerleşme lekesi olsa felan çokmu uçmuş olurum acaba

S Soulfly07 kan tahlili Verdin mi sennnn
Verdim canım 11 ocakta 23 çıktı 14 ocakta 164 çıktı dün gittim tekrar vermeye ama maalesef sabah veriliyormuş evde yine test yaptım baya bir kırmızı çıktı daha kan vermeyeceğim haftayada randevum var hayırlısıyla gidince artık görürüm inşallah sende durum ne inşallah bebiş geliyordur

Sağlıkla gelsin minnoşun hep güzellikler mutluluklar olsun

Ovulasyon negatıf cıktı harbıden , bakalom bugun nasıl cıkcak benım ovu gelene kadar adama bıraz can gelse super
Ovulasyon negatıf cıktı harbıden , bakalom bugun nasıl cıkcak benım ovu gelene kadar adama bıraz can gelse super olur
Uzayan akıntın olmasına ragmen degilmi kuzu. Bunu söylemek istedim çünlü ovu kullanmaymalr o akıntı gelince çatladı sanıp ilişki yaşayıp bırakmasınlar diye ben doktor kontrolünde oldugun için garanti çatlamadıgı 3 gün boyunca yogun sildikçe gelen şeffaf uzayan parlak akımtım oldu dün gittim çatlamamış ama dün akşam çatlamış olabilir ateş yükseldi sanki dün akşam karın agrından duramadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…