Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi akşamlar kızlar. Bat 28 Ocak.. yumurtlamam olalı neredeyse 1 hafta oluyor. O günleri 2 günde bir şeklinde değerlendirdik. Yumurtlama dönemimde acayip bel ağrım olmuştu. Bugün tekrar başladı bel ağrım.. tutup tutmadığını anlayabilmek için çok erken, ona yoramıyorum şu an ama.. ağrılı yumurtlama sonrası tekrar ağrı çeken var mı ya bu şekilde..
Ben ben ben… yumurtalığım ağrıdı yumurtlama boyu. Sonra hafifledi şimdi yine bıçak gibi değişik başladı

fnd_50 fnd_50 canım elinde test varsa yapsana bakalım. Bak benim öğrendiğim günde ateşim düşmüş.

Eklentiler

• Screenshot_20230117-071033_My Tracker.jpg
    Screenshot_20230117-071033_My Tracker.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar ateşimin bugün daha düşük çıkması gerekmez miydi niye böyle oldu? Sabaha karşı başlangıcı da geldi hatta lavaboda bu arada. Anlamadım ben. Hatta gribim diye dün akşam parol içtim yattım onun da düşürmesi gerekirdi ateşi bir miktar. @Deepblues @pozitifbiri T TASUU Papatyamaviss Papatyamaviss @Safransari @trueliving_ bebekheyecani bebekheyecani savascii savascii
Kuzu sen geç bida yumurtlamış olabilirmisin ya mesela dünkü düşüş yerleşme düşüşü bugünkü gelen lekede yerleşme lekesi olsa felan çokmu uçmuş olurum acaba

S Soulfly07 kan tahlili Verdin mi sennnn
Verdim canım 11 ocakta 23 çıktı 14 ocakta 164 çıktı dün gittim tekrar vermeye ama maalesef sabah veriliyormuş evde yine test yaptım baya bir kırmızı çıktı daha kan vermeyeceğim haftayada randevum var hayırlısıyla gidince artık görürüm inşallah sende durum ne inşallah bebiş geliyordur 🤲😍🌷

Verdim canım 11 ocakta 23 çıktı 14 ocakta 164 çıktı dün gittim tekrar vermeye ama maalesef sabah veriliyormuş evde yine test yaptım baya bir kırmızı çıktı daha kan vermeyeceğim haftayada randevum var hayırlısıyla gidince artık görürüm inşallah sende durum ne inşallah bebiş geliyordur 🤲😍🌷
Sağlıkla gelsin minnoşun 🤲🤲 hep güzellikler mutluluklar olsun 🤲🤲🤲

Ovulasyon negatıf cıktı harbıden , bakalom bugun nasıl cıkcak benım ovu gelene kadar adama bıraz can gelse super
Ovulasyon negatıf cıktı harbıden , bakalom bugun nasıl cıkcak benım ovu gelene kadar adama bıraz can gelse super olur
Uzayan akıntın olmasına ragmen degilmi kuzu. Bunu söylemek istedim çünlü ovu kullanmaymalr o akıntı gelince çatladı sanıp ilişki yaşayıp bırakmasınlar diye ben doktor kontrolünde oldugun için garanti çatlamadıgı 3 gün boyunca yogun sildikçe gelen şeffaf uzayan parlak akımtım oldu dün gittim çatlamamış ama dün akşam çatlamış olabilir ateş yükseldi sanki dün akşam karın agrından duramadım

X