Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anacim gelmedi kirmizilar daha bak @pozitifbiri bin tablosunj hatirlamiyorsun adet olucam ateş düşüyor dedi sabahına ateş yükseldi test pozitif çıktı inşallah vardirrr😍🙏🏻
Sanırım kuzum seninle fnd_50 fnd_50 i karıştırdım :KK70: kız daha var senjn adete nedir bu ümitsizlik asla modumuzu dusurmuyoruz 😍🙏🏻

Kuzum ben adet oldum bıttı yenı dongumdeyım 😂
Kız deme valla bu aralar benim kafa 1500:KK70:tasu fnd a yazınca farkettim benjm de yanlış yazdığımı ahahaha ben düzeltirken söylemişsin sende ne olucak halimiz böyle anlamiyorum 😂😂 şey dicem sen doğum kontrol kullandın mi hiç ben yazz kini kullaniyorum aşırı göğüs hassiyeti yaptı var mı böyle yan etkisi

Biz nelerle uğraşıyoruz millet çat diye hamile kalıyor 😂 bir tanıdığım vardı kız minimum 150 kiloydu belki daha fazla. Pkosta vardı. Evlenirken çok zor, çocukları olmaz bunların diyorlardı. Kız senesini doldurmadan o kiloyla çocuğu doğurdu 😂 bir kaç sene içinde de kilo verdi şu anda 60lı kilolarda. Azim böyle bir şey demek ki
Aynen azıcık kilo fazlası olanlara hemen kilo ver ondan olmuyor derler ama ben de evliliğimin 3. Ayında 90lı kilolarda hamile kaldım. Sonra ölü doğum yaptım ama hamilelik gerçekleşti yani. Benim 115 kilo eski iş arkadaşım da 2 doğum yaptı 130 kilo ile gitmişti doğuma. Çatır çatır da doğurdu

Kız deme valla bu aralar benim kafa 1500:KK70:tasu fnd a yazınca farkettim benjm de yanlış yazdığımı ahahaha ben düzeltirken söylemişsin sende ne olucak halimiz böyle anlamiyorum 😂😂 şey dicem sen doğum kontrol kullandın mi hiç ben yazz kini kullaniyorum aşırı göğüs hassiyeti yaptı var mı böyle yan etkisi
Hıc kullanmadım kuzum 😂 olsun olur oyle 🫶🏻

elifelif98 elifelif98 canım çok güzel büyümüş minnoş, sağlıkla gelsin, hayırlı kul, hayırlı evlat olsun 🤲 hanenize huzur, bereket, mutluluk getirsin 🤲🤲 Kız cano senin sağlık ocağındaki testin akibeti ne oldu acep 🤔🤔
Amin Allah razı olsun güzel kalpli arkadaşım🤲🏻🤲🏻 E nabız da hala yok acaba çıkıyor da gitmek mi gerekiyor anlamadım ki 😁

Benim BAT tarihini güncellememişsin :)
Özelden mesaj atmıştım.
Yanlış yazmışım en başta, takvime bakınca fark ettim. 24 Ocak olacak BAT 😇🙈

Aynen azıcık kilo fazlası olanlara hemen kilo ver ondan olmuyor derler ama ben de evliliğimin 3. Ayında 90lı kilolarda hamile kaldım. Sonra ölü doğum yaptım ama hamilelik gerçekleşti yani. Benim 115 kilo eski iş arkadaşım da 2 doğum yaptı 130 kilo ile gitmişti doğuma. Çatır çatır da doğurdu
Bu dünyada alacak nefesi olunca yaşıyor işte bende 61 kilo ile hamile kaldım 68 ile ölü doğum yaptım 37. Haftada 😔 her şeye çok dikkat ettim beyaz ekmek bile tüketmedim ama kısmet değilmiş

X