Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
T1 li olanda bir gölge var gibi canım ama diğerinde bişey göremedim senin acaba hcg idrara geç mi yansıyor ya ateş tablon inanılmaz güzel gidiyor çünkü bişey anlamadım bu işten
Ya ben de artık ondan şüphelendim ama oğlumu iki üç gün öncesi öğrenmiştim her gebelik aynı olur mu bilmiyorum ama yarın net olur artık her şey inşallah hayırlısı olsun 🤲🏻

Kız bat günü geldi zaten yarın bat😂 yarın da ateş yüksek çıkarsa kan vereyim diyorum yoksa kafayı yicem belirsizlik sevmiyorum ben ya kanda ds negatif görürsem oturur beklerim 🤷🏻‍♀️
Canım herkezde idrarda hemen çıkmayabiliyor adet günü 10 gün geçince bile çıkabiliyor zaten geçde yumurtladın en iyisi adet günün geçsin kan ver canım

Geçen ay 12. Gün 36.6 ya daha sonra 13. Gün 36.5 e düştü ve lekelerim geldi bir sonraki gün de 36.3 e düştü aktif kanamam başladı. Ondan önceki aylarda adet günü civarı ölçememiştim. Geçen ay böyle oldu ama. Yarın da yüksek çıkarsa kan vereceğim
Ver canim yarın kan, çok güzel tablon 🤩

Ya kızlar Allah rızası için tabloya bakin. Bugün de ateşim yüksek çıktı ve 13. Gün. Yarın bat günüm. Ay çok heyecanlandım. Benim beta hcg nin testlerde görünmeme ihtimali var mıdır? Ya ilk gebeliğimde iki üç gün önce öğrenmiştim bunda farklılık olur mu? Bir ateş bu kadar yüksek kalır mı biraz da olsa inmez mi. Yoksa yarın pat diye mi düşecek ben yarını nasıl bekleyeceğim 😅😅😅 @pozitifbiri @Papatyamaviss @Deepblues bebekheyecani bebekheyecani @savascii Safransari Safransari @imagination forever elifelif98 elifelif98 hatırlayamadığım diğer canlar.
Pazar pazar uyuyamıyorum
Yavrum inşallah düşmez ya. Umutla bekliyoruz güzel haberlerini 😊

Benim bir de yumurta geç çatladı 22. Gün çatladı. Bugün çatlamasının üzerinden 13 gün geçti işte 35. Gün. Ateş hala yüksek seyredince acaba diyorum of insanı bu belirsizlik öldürecek T TASUU
Çok çok çok hafif gölge gördüm ben alttakinde 😂😂inşallah uydurmuyorumdur ateş tablon güzel ama 😍

Yani bildiğin adet sonucu hamile kaldın di mi canım kaç gün reglin yani adet bitimi değerlendirsen bile 4-5 güne beta çıkmaz idrarda demek ki gerçekten adet öncesi olmuş üstüne adet olmuşsun keşkr bende öyle olsam inanamıyorum beyons beyons
Ben değil canım keşke ben olsam aylardır bekliyorum daha pozitifi göremedim bi bayan konu açmıştı onu etiketleyip paylaşmıştım gerçekten ilginçti hemen adet öncesi hamile kalmış canım herşey nasip işte rabbim ol deyince oluyor

Ya kızlar Allah rızası için tabloya bakin. Bugün de ateşim yüksek çıktı ve 13. Gün. Yarın bat günüm. Ay çok heyecanlandım. Benim beta hcg nin testlerde görünmeme ihtimali var mıdır? Ya ilk gebeliğimde iki üç gün önce öğrenmiştim bunda farklılık olur mu? Bir ateş bu kadar yüksek kalır mı biraz da olsa inmez mi. Yoksa yarın pat diye mi düşecek ben yarını nasıl bekleyeceğim 😅😅😅 @pozitifbiri @Papatyamaviss @Deepblues bebekheyecani bebekheyecani @savascii Safransari Safransari @imagination forever elifelif98 elifelif98 hatırlayamadığım diğer canlar.
Pazar pazar uyuyamıyorum
Canım tablon çok güzel kimisi bat geçince pozitifi görüyor senden umutluyuz🥰

X