Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kafayı yicem kızlar artık ya. Geçen ay da saçma sapan bi döngü yaşamıştım biliyosunuz, iki gün önce kahve lekelenmeler başladı sevindim iyi bari regl olayım da rahatlayayım önümüze bakalım dedim. Ama asla regle dönmüyor, çoğalmıyor. Neden olamıyorum adet ya nedennnn
Canımm stres yapma başımıza ne geliyorsa stresten geliyor. Sürekli düşünmek bizi çok etkiliyor. Neden deme dua et. Teslim ol. Bunları yazarken bile kendime kızıyorum kim bilir ne kadar emek sarfettin kaç aydır uğraşıyorsun; ama sakin ol. Şu vakitte ne dua etsen makbul. Rabbim gönlüne ferahlık versin inşallah🤲🏻

Ben kafayı yicem kızlar artık ya. Geçen ay da saçma sapan bi döngü yaşamıştım biliyosunuz, iki gün önce kahve lekelenmeler başladı sevindim iyi bari regl olayım da rahatlayayım önümüze bakalım dedim. Ama asla regle dönmüyor, çoğalmıyor. Neden olamıyorum adet ya nedennnn
Doktora gitmiş miydin ? Yerleşme olmadığına emin misin?

Günaydın aşkolar. Bata 3 gün kala testi gerçekleştirdim. 1 adet laboquick 1 adet t1 t2 olan artımed testinden yaptım. Bence negatif. Hayriş sultan baş sarmaya devam😂 hayırlı sağlıklı bir zamanda olur inşallah 🤲🏻
Not: artık bat a kadar test tekrarlarım😃
Bata kadar umut var 💕

Daha düşmemiştir canım ben de yaptığımda tam kan sayımı sabah , b hcg öğleden sonra düşmüştü onun ki belli zaten ismi görürsün illa. Ben halk sağlığını bile aramıştım niden yok nerde diye acele etmeyin tekrar bakılcak falan demişti 😂😂
Evet onu da duymuştum, pozitifse betaya ikinci kere bakılıyormuş elifelif98 elifelif98

X