Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bende yapmadım kuzum oglumda , bunda boyle mınık bısıler dusunuyorum ama aıle ıcı ıste <3 Rabbım nasip ederse inşallah
Biz her kontrole paşalarımla gittiğimiz için orda duyarlar doktor söylerse, kapıda bekliyorlar kız öööyle ekrana bakıyorlar verene kurban olduklarım

Kız eşimin babası 4 erkek kardeş Ama nasip işte... Kaynanamın bir kızı olmuş erken doğmuş suyu patlamış, bebişin başı ezikmiş, babasının birtakım b..ktan işleri yüzünden.... İçlerinde kalmış gördük bebeği eli ayagı herşeyi vardı diyor annem hala anlatırken aglar... Hayırlıysa kaynanama çektiysem bir sağlıklı kızım olma ihtimali var inşaallah

İki tane oğlum var ikisinde de parti vs yapmadım. Ama bu sefer nasip olurda olursa kendi aramızda yapmak istiyorum. Eşim ve çocuklarla
Allah nasip ederse tabiki.
Bende yapmadım hiç öyle şeyler. Yapanlarında çarşaf çarşaf paylaşmadan kendi aralarında yapmaları taraftarıyım dediğin gibi Çünkü bunları yaşamak isteyip yaşayamayan gördüğünde içi yanan çok insan var. Benim oğlum ölü doğdu o gün koridorda gördüğüm kapı süsleri balonlar o kadar canımı yaktı ki. Hiç birinin bana ne yaşattıklarından haberi dahi olmadı. Çok içimde kaldı yaşayamadıklarım. Bir gün doğum yaparsam bende süsleyeceğim odayı kapıyı ama içeriden.dışarıda ne bir süs ne de balonlar olacak

Ben şimdi baktım kuzum aşağıda yani elimle hissettim top gibi sertti:/ bide belim sanki regli olacakmışım gibi oluyor ince ince içim bi tuhaf oluyor sanki regli sancım şiddetli girecek gibi oluyor ince bir bel ağrım var,

Offff işte kul hakkı çok ince yaaa, bizler de düşünemedik, ama düşünmeliydik, yapılmaması lazım. Çok ince düşünmeliyiz yaa

Yaa ben ilk defa öğreniyorum bunları sizden sağolun keşke çatlamadan itibaren baksaydım benim çatlama 8.gün 36.7 idi 9.gün 37 oldu
Önemli olan bat zamanı düşmemesi. Fertility friends kullandığımız programın adı ateşini kaydet grafikten daha kolay anlaşılır

Ya var bence testte kabak gibi gözüküyor kuzumm ben henüz test yapmadım sende hissrtin demi o yuvarlak şeysini bende baktım sokayım azıcık dedim sertti

Günaydın kızlar. Bata 2 gün var bugün kaset test alsam çıkar mı olup olmadığı. Yarına lazere gitmem lazım

İnş kız bebişin olur kuzum bende hem erkek hem kız tarafının ilk kız bebesiydim

Ne guzel açıklamıssın canım ya pek gebelk oluşunca düşuyor mu ykselmeye devammı edyor

Evet bende öyle düşünüyorum.
Normalde de sosyal medyada resim paylaşan biri değilim.
Anılarımızı kendi aramızda yaşamayı seviyoruz.

Yaşadıkların için çok üzüldüm. Rabbim mükâfatını ahirette versin inşallah. Rabbim sana ve kimseye yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…