Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
BEn dün tam 9 u doldurdum artık 10 a başladık :) Benim bebeler namıslı açmazlar bacak aralarını 16-18 haftadan önce öğrenemedim bundan öncekilerde... Emaaannn cinsiyet partisi benim neyime bebeyim ya boşviiiirrr Ama hepimiz merak ediyoruz o ayrı

Ya ne dicem o top gibi şey yıkarda mı olacak e ben onu hemen hissetim ben regli olucam o zaman:/ içeri sokmadan hissetim
Bende hissettim valla denedim şimdi ama yanlış mi anlıyorum bilemedim bunu bence ebeler daha iyi anlar bence birde hani ben dün test yapmıştım ya gebelik testi kuruma çizgisi mi diye testi yıkamıştım su akıtmıştım şu akittigim test ilk baş bi süre ikinci çizgi yine görünmüyordu sonra yine kuruyunca ikinci çizgi daha bi görünür oldu bak atayım fotosunu neyin nesi bugün test yapmadım bu dünki testim

Eklentiler

• 20230104_110918.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 46
Kız o nasıl tarif Benim kolaltı tarafından basınca ağrı oluyordu. sütyenin balenleri rahatsız ediyordu yogun değildi ama uzun zamandır böyle hissetmeyince laaaan dediydim

hahahha benımkıde bıldıgın kıtlemıstı bacakları a6 haftaya dogru ogrendım ya partı degılde partıler zaten bana anlamsız gelıyor ha bu benım gorusum tabı :) ben eğer de gebe kalırsam devlette eş ile gıremıyorsun bızım burdakınde yanı en azından oyuzden onunla ogrenmek ısterım bı zarfa falan yazdırıp bırlıkte acıp bakmak isterim , yada asla ve asla sabredemem dırek soyle doktor beeey derim

Kız o nasıl tarif Benim kolaltı tarafından basınca ağrı oluyordu. sütyenin balenleri rahatsız ediyordu yogun değildi ama uzun zamandır böyle hissetmeyince laaaan dediydim
tarifte benım gıbı olun kuuzum ben oglumu emzırmeyı bıraktıktan sonra normal sutyenlere pek donemedım bralet tarzı gıyıyorum hep yanı zaten rahat gıydıgım sey ne balen ne bısey

bana yine çat diye erkek diyeceği için Bir taraftan da merak etmiyorum

İki tane oğlum var ikisinde de parti vs yapmadım. Ama bu sefer nasip olurda olursa kendi aramızda yapmak istiyorum. Eşim ve çocuklarla
Allah nasip ederse tabiki.

yok kuzum ya sen bunu at bence baktıkca aklın karısır bende şimdi bakıcam yumrtlama cıvarı degıyordu hemen ordaydı yanı , asagıda oldugu donemlerde verımlı zamanlarda degılmıs yumrtala zamanı ıle yumusayıp yukarı cıkıyormus L lavinya-

Çatlama olduktan sonra yükselmeye başlar regle yakın ya da o gün düşer. Bak benim geçen ay grafiğim. Son gün sabah ateşim düştü regl olacağımı anladım. Öğlende regl oldum
Yaa ben ilk defa öğreniyorum bunları sizden sağolun keşke çatlamadan itibaren baksaydım benim çatlama 8.gün 36.7 idi 9.gün 37 oldu

İki tane oğlum var ikisinde de parti vs yapmadım. Ama bu sefer nasip olurda olursa kendi aramızda yapmak istiyorum. Eşim ve çocuklarla
Allah nasip ederse tabiki.
bende yapmadım kuzum oglumda , bunda boyle mınık bısıler dusunuyorum ama aıle ıcı ıste <3 Rabbım nasip ederse inşallah

bana yine çat diye erkek diyeceği için Bir taraftan da merak etmiyorum
ahahah aynı hıs bende de var esımın tarafında kız torun yok hıc ben dıyorum sızın genlerde kız spermııı yok mu aloo eltımın ıkı erkek bebgı var gorumcemın ıkı erkek bebegı var , teyzesının cocuklarının ıkısı evlı ıkısınınde ıkı erkek oglu var hep erkek yanı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…