Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bugun gun ıcınde tamamen catlar bence kuzum benımde ertesı gun acılmasına ragmen atesım cıkmadı aksamkı test daha acıktı aksam catladı demekkı dedım ertesı gun ateste arttı

aminn herkeslere acil şifalar nerde bekleyen varsa evet dinlenmek en güzeli olmadı erken çıkarım işten

Kuzum bence bugünüde boş geçme derim ben tam anlamıyla silik olmamış çünkü
yolda bozulmasın askım gelırken bılemedım
Dondurup öyle getirirdim kız

roll u falan hatırlıyorum da neden yaptıgnı gormedım demekkı D: hıs dıyorsun yanı
hem his hem vucudumdaki değişiklikler beni buna itti kuzum :)

Ben de dedim ki bu ay da tutmazsa biraz salarım çünkü yaza geleceğine bahara gelsin dogumum dedimmmmm kiiiii
gebeymişim

E esmerkizzz06 kuzu sağlık ocağına gidip kan verdim yarın öğleden sonra çıkar dediği için şimdi kaset test alıp gidiyorum eve test yapcam sende durum ne
Bende şuan için birsey yok canım bugün beklenen bat ama yumurtlama geç olunca adette geç olurmuş ya onun için belki yarın falan olurum diye düşünüyorum. Testi yaptinmi canım inşallah çıkar mutlu haberi alırız

Progesteron yum sonrası adete kdr olan dönemde daha çok salgılandığı için ateş yükselir. Eğer yumurta döllenirse Plasenta gelişene kadar , Corpus Luteum progesteronu daha çok salgılar. Dolayısıyla ateş düşmez :) Hatta kabızlık falan bile progesterondan olur. :)

hem his hem vucudumdaki değişiklikler beni buna itti kuzum :)

Ben de dedim ki bu ay da tutmazsa biraz salarım çünkü yaza geleceğine bahara gelsin dogumum dedimmmmm kiiiii
gebeymişim
eylül anneesi olsam sağğlıklı bir kızım olsa adını da eylül falan koysam ne güzel hayallerrrrr bebegım kac hafta oldu senın tam cınsıyet ne zmaan oğrenırsınız ay partı neyın yapın kendı aranızdan

Progesteron yum sonrası adete kdr olan dönemde daha çok salgılandığı için ateş yükselir. Eğer yumurta döllenirse Plasenta gelişene kadar , Corpus Luteum progesteronu daha çok salgılar. Dolayısıyla ateş düşmez :) Hatta kabızlık falan bile progesterondan olur. :)
Peki ateş hcg hormonu ile mi yükseliyo

Eklentiler

• D2CEC564-9D42-4C60-988D-1DEC69ED8CEE.jpeg
    182,5 KB · Görüntüleme: 60
  • 466B25BA-AFF3-43CF-8953-4A6DC6A7220B.jpeg
    141,3 KB · Görüntüleme: 61
  • 76103D95-E833-494E-8944-80BB8B345909.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 63
özlem benım goguslerım hep karıncalanmıs gıbı devamlı orda kılcal damarlarda bır haraketlenme var oyle cok dolgun degıl evet gogus altı ve yanlarında bastırınca acı hıssı var ama böyle sankı koltuk altımdan mınık elektrık tabanclarıyla ates edıp gogus ucuma kadar fıu dıye gıdıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…