Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
pozitifbiri pozitifbiri ben şimdi düşük ateşi takıyorum :KK70: gelip pataklıcak benı tabloma bak dıye :KK70: özlem sabah aklıma ne düştü sen o tabloda okadar emındın kı adet olacagına ne oldu da gunun ortasında test yaptın :KK70: bunu bilmek istiyorum
Kız dedim ya o sabah asansöre binerken işe giderken aynada yüzüm çok minnoş geldi bana. Pespembe yanaklar pırıl pırıl parlıyordum sanki :KK70: Bir de o gün çok terledim donuma kadar terlediğimi farkettim. Çok sık acıktım o gün yine. Yemekten 1 saat sonra midem kazınıyordu son olarak da meme hassasiyetim geçmemişti. Gitgide artıyordu onlardan huylandım , aslında bir sonraki döngüye diye gebelik testi sipariş etmiştim. Sonra dedim adet gelene kdr belki yapmak isterim eczaneye girdim aldım işte Roll verdi uydurukmuş diye söylendim falan :KK70:

Benim ateşime bakana gülüm ya :)
Nerde ki kuzu etiket yap göremedim

Kız dedim ya o sabah asansöre binerken işe giderken aynada yüzüm çok minnoş geldi bana. Pespembe yanaklar pırıl pırıl parlıyordum sanki :KK70: Bir de o gün çok terledim donuma kadar terlediğimi farkettim. Çok sık acıktım o gün yine. Yemekten 1 saat sonra midem kazınıyordu son olarak da meme hassasiyetim geçmemişti. Gitgide artıyordu onlardan huylandım , aslında bir sonraki döngüye diye gebelik testi sipariş etmiştim. Sonra dedim adet gelene kdr belki yapmak isterim eczaneye girdim aldım işte Roll verdi uydurukmuş diye söylendim falan :KK70:

Nerde ki kuzu etiket yap göremedim
Bende geçen ay gebelik testi alırken eczacı çocuk roll artımed ile eş değer diye ondanda verdi ☺️

Negatif kızlar artık bu ay ile bir toplamda 3 ay olacak sürekli böyle test yapmaktan yoruldum
Ne ovulosyon ne gebelik testi birşey yapmicam özellikle 3 bebek düşüncesi aklımdan çıktı illa olsun moduna girmiyorum artık
İlk ikisi hemen olunca bu olmayınca insanı psikolojik olarak yoruyor..
Biraz uzak kalıp kafa dinlemek istiyorum hepinizi seviyorum.. hayırlı haberler alın inşallah

Oğlumdan önce bende kimyasal geçirdim adetimi 4 gün geçe silik çizgiyle öğrenmiştim değer 18di perşembe günüydü iyi hatırlıyorum cumartesi sabahı kanamam başlamıştı orda ultrasonda bakmıslaedı bişey çıkmamıştı kan değerimde 25 çıkmıştı ondan 1 ay sonrada oğluma hamile kaldım kimyasaldan veya düşükten sonra sağlıklı gebe kalma olasılığı çok yüksekmis cnm doktor söylemişti
Bende ogluma kurtajdan sonra hemen kaldim cok şükür eğer normal bir hamilelik değilse ki bence değil bi an önce bitse bari böyle beklemek arada kalmak çok kötü

test yaptım 2.çizgi hiç bir şekilde yok.anlamadım iğne bizde mi etki etmedi acaba.ara ara kasık ağrım var başka bir şey yok.sende canım.benim zaten hiç umudumda yok ilk değerlendirmeyi yapmadığımız için
Güzel düşün gizel olsun kuzum demekki biz 10 günden sonra test yapınca çift çizgi görürsek dogru olur en azından acaba igne etkisimi demeyiz 🤦🏻‍♀️

Kızlar bende hastayım günde 3 kez felan parol içiyorum. Ateşimi etkiliyor mu bilmiyorum ama ateş durumum böyle
pozitifbiri pozitifbiri fnd_50 fnd_50 @Deepblues
Screenshot_2023-01-04-10-15-55-748_com.popularapp.periodcalendar.jpg

Bende ogluma kurtajdan sonra hemen kaldim cok şükür eğer normal bir hamilelik değilse ki bence değil bi an önce bitse bari böyle beklemek arada kalmak çok kötü
Kurtaj sinrasi hemen kaldım demişsiniz, kaç ay sonra hamile kaldiniz ? Bende kürtaj oldum haziran da sonra başka bir ameliyat geçirdim korunma süremiz Kasım da kalkti o zaman
Dan beri deniyoruz hala bisey yok

Belki yumurtanın kalitesi ile alakalı olabilir mi benim bazı aylar çok ağrım oluyor ve akıntı kanlı geliyordu internette yumurtanın kaliteli olması ile alakalı yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorum ama
Kaliteli olsa kan mi olur

Bence kan verip içini rahatlatmak yerine bu şekilde kendisini muallakta bırakarak hata ediyorsun. Boşuna stres yaşıyorsun. Bebek sağlıklıysa bile ona zarar veriyor bu duyguların. Farklı yerde ölçüm yaptırdın böyle çıkması gayet normal

Utanmaz kocam dalga gecıyor bırde şırıngaya ceker buzluga atarız günü geldımı yapıştır dıyo bılımse bilim al sana 😂
Yemin ederim kahkaha attım ay çözüm önerisine gel 😂😂😂😂 kız bi deneyin işe yarıyorsa bende il değiştirip git gel yapmıyayım yanıma yolluk alayım başka ildeyken yapıştırayım😂😂

X