Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gerçekten erkeklerin umru degıl resmen ah herturlu olan bıze oluyor

Kanka son bir kaç aydır pek dışına akmıyor sıfır. Sonradan çıkıyor lavaboda falan. Ama son ilişkide akmıştı ayaktayken birkaç saat sonra falan
Ama nasıl akmıyor vajına yapısı ıle mı alakalı acaba benım çıktığı gıbı hangı poz olursam olayım herturlu akıyor hemen peceteyı dayıyorum

Ama nasıl akmıyor vajına yapısı ıle mı alakalı acaba benım çıktığı gıbı hangı poz olursam olayım herturlu akıyor hemen peceteyı dayıyorum

Yumurtlama günü olan ilişkide benim de akması ilk defa çok şaşırdım, zaten bende de yumurtlamadan dolayı akıntı olduğu için mi anlamadım ama eşim de kısa bı sure içeride tuttu gibi oldu sonra akmadi

Aynen en iyisi erkek üstte ise deniliyor bide dogyy pozisyon unda kalan var ayakları dikiyordum bazen belime Yastık koyuyorum valla bir tanesi gitse sağlıkla yeter canımda inşallah hızlı olam kazanır bizde mutlu oluruz
Bende 3 kere dogyy pozisyonunda kaldım ama 5ci haftada düştüler ama buşekilde daha hızlı gidiyordur sipermler

Kanka benim de hep hemen çıkıyordu dışına ama son birkaç aydır hemen çıkmıyor. Ayrıntıya girmek istemiyorum burda ama tam anlamıyla içte olması lazım Sonrasında tabiki çıkıyor lavaboya falan gittiğimde. Bu içerde duran bir şey değil dışarı mutlaka çıkması lazım

Benim de akşam yemeğinden sonra ayakta sofrayı toplarken bel ve sırtımda çok şiddetli ağrı oldu
Oyyy biz nerelere gidek seninle resmen aynı şeyleri yaşıyor gibiyiz batımızda aynı bi bakmışsın ikimizde hamileyiz ve aynı anda doğum yapıyoruz ne kaa güzel olur hayallerr hayallerr isteyen herkes hamile olsun inşallahhh AMINNNNNNNN....

Evet tabıkıde cıkacak elbet ama hemen çıkmasaydı eyıydı

Kızlar iyi aksamlar. Kucuk sorularım olacak müsade varsa ben ekım ayında bır kımyasal gebelık gecırdım. Pcos degılım ama ona benzıyormus kadın dogum doktorum oyle dıyor yumurtam cok ve bu yuzden adetlerım duzensız ve ayda ıkı yumurtlama bıle gordum. O zaman gec dollenmeydı ve suanda bı gec dollenme yasadıgımı dusunuyorum. 29 aralıkta sabahtan aksama kadar dınmeyen kasık ve vajına agrısı ıle acıle gıttım hcg 1.3 cıktı ve obur gun o agrım gectı arada bı batma var sadece. 1 Ocakta tekrar beta verdım ve 2.4 cıktı. 29 aralıkta gıttıgımde max bır hafta ınce gormustum yumurtlama akıntısını. Suan ıse 12-13 gun gecmıstır ustunden. Ve dun sbah erken gebelık testı yaptıgımda gozlerımı gorecegım dıye kör etme noktasına getırecek bı hayalet cızgıyle karsılastım. Son adet 30 kasım. Döngülerim 40-45-30-35 hep degısıyor. Kimyasaldan sonra ılk defa 28. Gunde adet oldum ve oda 30 kasımdı. Sızce ne kadar beklemelıyım. Kafama takmayacagım dıyorum ama ıstemsız tkıyorum .

Eklentiler

• EB404F19-EDFE-4657-98E5-6E5C6F6F1B8E.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 93
fnd_50 bak cnm buda kurumuş hali

Eklentiler

• IMG_20230103_230659.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 86
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…