Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Doğru görüyorsun aşkommmmmmm ve bu laboquick yanıltmaz laboquick candır hemen mi çıktı ay çok sevindim yemin ederim sabah bir yap ilk idrarla aşırı sabahı beklicem

Evet cnm 5 dk içinde bu şekilde oldu umarım yine hüsran olmaz bende laboquick ten çok memnun kalmıştım o yüzden tekrar bunu aldım

Bende daha geçen ay gittim doktora bir tane kistim var ama sıkıntı yok dedi doktorum. Daha önce dikkat etmedim mi bilmiyorumki ilk kez böyle oluyor çatlamada

Belki yumurtanın kalitesi ile alakalı olabilir mi benim bazı aylar çok ağrım oluyor ve akıntı kanlı geliyordu internette yumurtanın kaliteli olması ile alakalı yazıyordu ne kadar doğru bilmiyorum ama

Cok teşekkür vederim elimde şuan başka erken gebelik test yok kaset test var sadece o zaman adet gününü bekleyip onu yapayım heveslenip üzülmekten de en azindan kacinmis olurum
Çıktıktan sonra emin ol kaset testtede çıkıyor erken gebelik kaset test çok fark yok bence aralarında

Bir ay prodoctor kullandım pozitif görümce çok umutlanmıştım umutlarımla oynamıştı o yüzden dargınım canım ama inşallah senin yüzüne güler memnun kalırsan ben de alırım
Bende cok kullandim onunla beraber 5 farkli test kullandim hepsi cok silikti ama kimyasal oldu belki seninde kimyasal oldu bilemezsinki canim ben yine aldim ama meraktan aldim bu kez.

Daha once ilac kullanıp migren botoksu yaptirmistim cok tedirgin olmstm tedavim de yarim kalmıştı ama devam etmedi simdi şükür ki acelem yok test vs ugrasmaya ama bunu valla merak edip aldim heheheehheheeh :)

Tbi soylerim sana da.

Benim sat 7 ocak 10 ocak felan olcak.
Bat da 25 gun sonra yada 27 gun iste

Subata denk geliyomuz ahahaah:)

Senin o kadar şiddetli mi kuzum ya benim de var ama sol tarafımda sol belim sol boşluğum ince ince sanki tutulmuş gibi bakalım inş hamileliğe sebeptir kuzum,
Inşallah canım ya evet valla dünden beri aşırı şiddetli ama şimdi yine geçti gibi hafif ağrıyor parol icip biraz uyudum iyi geldi aynen benimde kasigima doğru arada böyle sizlamada geliyor sık idrara çıkıyorum hamilelik göstergesi mi neyin nesi bilemiyom bekleyip görücez

Benim adete 5 gün kala kaset testtede çıkmıştı oğluşum

Benimde ikincide ilişkinin üstünden 11 gün sonra net çıkmıştı. Kaset test ile
Tek ilişki olduğu için ne zaman olduğunu net biliyorum. Hatta oğlumu emziriyordum 40 50 günde adet oluyordum rüya gördüm bir sabah oğlum elimden tutuyor bebek arabasında da bebek vardi acayip hissedip yapmıştım. Tabi beklendik bir gebelik değildi şok olmuştuk

Benim adete 5 gün kala kaset testtede çıkmıştı oğluşum
Bilemedim ki 2 tane var elimde kaset test bı kaç gün daha bekliycem öyle yaparım kaset testi yarın erken gebeliği tekrarlarim artma varmı koyulukta bakarım çıkmazsa zaten kaset test yapmaya gerek yok test hatalıdir

Hahaha bebek için her yol mübah napalım

Benim de akşam yemeğinden sonra ayakta sofrayı toplarken bel ve sırtımda çok şiddetli ağrı oldu

Kız benım akmadıgı hıc olmadı sıfır nasıl akmıyor nasıl oluyor

Kan verdim aynı gün canım negatifti o sahte testlerde benim de 16-17 Ocak beklenen adet tarihi. Allahım gönlüne göre versin seni de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…