Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ya hamişler özellikle olacaksa ayakta bile olur evet de şu ilişkiden sonra ne kadar yatıyorsunuz bide nasıl yatıyorsunuz yatakta ne ayaklar havada olayını ne bel altı olayını yapmadığımız kalmadı doktor ayağını dikmene gerek yok dedi hafif bir yükselti yeter diye bide bazıları yüz üstü bile kalmış sanırım deneyimlerinizi bekliyorum 🤭
Ben de erkek üstte olmalı diye bildiğim için hiç ihtimal vermemiştim ama hamile kaldım. Çünkü kadın üstte olunca kalkarken hepsi akıyor. Ama ben yine de bir iki damla bile gittiyse diye 10dk ayaklarımı dikmiştim 😃 ve işe yaramış

Benim sat 2 Aralık'ta idi.birkac ay önce düşük yaptım ondan önce adetim duzenliydi 28 ile 30 gün arasında oluyordu.dusukten sonra düzenim değişti tam olarak düzelmiş sayılmaz 30 ile 36 gün arasinda adet oluyorum o zamandan beri yumurtlama takibi yapmadım ama 21-22 Aralık'ta şeffaf uzayan akıntım oldu 23 de çatladı diye tahmin ediyorum bat 1 Ocak diye yazdırmıştır ama yumurtlamam geç olduğu için bat 7 ocağa kaydi.bugun elimde prodoctor erken gebelik testim vardı sabah test yaptım ilk 10 dakkada gözle görünür bir çizgi çıktı çok silik bir şekilde telefonumun kamerası pek iyi değil çekmeye çalıştım ama belli olmadı efekt ekleyip atıyorum.bata 4 gün veya 3 gün var sizce bu çizgi hamilelik olabilir mi ?
Olabilir inşallah da öyledir kuzum🙏🏻

Ben de erkek üstte olmalı diye bildiğim için hiç ihtimal vermemiştim ama hamile kaldım. Çünkü kadın üstte olunca kalkarken hepsi akıyor. Ama ben yine de bir iki damla bile gittiyse diye 10dk ayaklarımı dikmiştim 😃 ve işe yaramış
Aynen en iyisi erkek üstte ise deniliyor bide dogyy pozisyon unda kalan var ayakları dikiyordum bazen belime Yastık koyuyorum valla bir tanesi gitse sağlıkla yeter canımda inşallah hızlı olam kazanır bizde mutlu oluruz 🤭🥰

Benim yumurtlamam gecikti o yüzden adet günüm 5 6 gün ileri attı normalde 1 ocakta olacaktım şimdi 6 yada 7 ocakta olacağım sanırım senin yumurtlamam ne zamandi biliyor musun yumurtlamanın üzerinden kaç gün geçti yani?
Yumurtlamanın üstünden 11.gün bugün. 23ü pik oldu 24ü çatladı canım

X