Gebeliğe Hazırlık 2023 Ocak Gebelik Planlayanlar 🦋🌹

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende çok anlamıyorum canim burdaki arkadaşlardan yorum alıyorum. Sen paylaş bakarız.

Sen dün değerlendirdin mi ay evet 35-36 günde olmuş olacağım ben bu ay ama buna şükür artık
Dün ben çok rahatsızdim. Gündüz iki kere parol içtim. Akşam tüm kemiklerim ağrıdı, titreme başladı mecbur aferim içtim.
İçtikten 1 saat sonra kendime gelince eşime hadi iyiken bitirelim şu işi dedim
Yaptık yani canim zor şartlarda da olsam.

Ya herkes yaşıyor bu gribi sanırım.
Eşim gripti bana bulaştı şimdide, kızıma bulastirmamaya çalışıyorum.
Oglusuna da çok geçmiş olsun canim.
Doğum ne zamana denk geliyor ?

Gerçekten doktorlar hep kötüsünü söylüyo.ben 2 cocuğu olan kadına muayenede senin cocugun olmaz dediklerini biliyorum o yüzden cok da takılmamak moral bozmamak gerek

Yok ben bat bekliycem bu aydan umutluda değilim zaten olmazsa yapıcam ben çok üzülüyorum olmayınca 2-3 gün depresyona giriyorum

o konuda sabırlıyım bugün batgünüm dün test yaptım oda benim bir tane meraklı eşim var o yaptırdı
hahah ben de bolca test oldugu ucu sey mantıgı ya cıkarsa ya tutarsa dıyıp yapıyorum cokta uzulmuyorum oyuzden yapıyorum zaten

maman bu arada o senınn kalbının güzelliği

Aynıyız inşallah haftaya gebelik testimizle burda müjde veririz

kuzum gunde ıkı ke yapsan daha ıyı anlayabılrdık oık tam olmamıs hala teslterın ama ıkıncısı sılıklesmıs belkı arada bırtanedaha yapsan pık olabılırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…